Obrazek

Tawerniaki na exporcie

Wszyscy co ich rozwiało po świecie..
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: mimut »

Przy okazji ja też coś podrzuce od siebie. W ubiegły weekend (sobota i niedziela) w Emley Moore odbyły się ostatnie zawody z cyklu National UKAHFT, czyli angielskie PFTA. Pełny cykl to jest 9 startów z czego liczone minimum jest 6. Mój wynik nie jest powalający, oczekiwałem od siebie ciut więcej, ale z drugiej strony nie jest źle jak na pierwszy start w UKHFT. Wywalczylem 2 złote odznaki, zakwalifikowałem się do finału w Gathering( trzeba jeden ze startów ukończyć w pierwszej dziesiątce), w M.A.D sesję popołudniową zakończyłem najlepszym wynikiem tego dnia i jestem pierwszy na liście z pośród tych którzy zaliczyli tylko minimum startów ;) Tutaj jest link do ostatecznych wyników, a z boku w zakładce więcej szczegółów https://sites.google.com/site/ukahft/re ... obile=true
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: Mamutowicz »

Qrde Mariusz.. No normalnie bym Cię pochwalił, ale jak Cię znam to zaś popadniesz w samozachwyt, stracisz koncentrancję i zaczniesz strzelać po jakieś bidne 57 ... :hm:
No.. ale skoro to podsumowanie sezonu to chyba nic się nie stanie wielkiego jak Ci powiem - Dobra robota! :up:
Ja se muszę w miętówki zainwestować bo mam zamiar cię gonić, i mam nadzieję że nie raz będziesz czuł mój oddech za plecyma i nie chcę coby ci capiło.. :hihi:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: janusz22551 »

:up: ;)
Brandon
Posty: 35
Rejestracja: 06 mar 2017, 18:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: Brandon »

Gratulacje dla obu - good job! :up:
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: mimut »

Nie bój nic Piter, nie będzie. Za to może dasz się namówić na ligę w przyszłym roku? Powinieneś spróbować swoich sił bo na pewno miałbyś szansę powalczyć o dobre miejsca :up:
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: mimut »

Dzisiaj się z mamutem się troszkę zawodniczylismy ;)
http://www.shooting-the-breeze.com/foru ... hp?t=38676
janusz22551

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: janusz22551 »

:up:
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: Mamutowicz »

I cza było mówić że ja żek tam też był?! :zalamka:
Nuż w plecy kolegowi wtykać.. fstyd robić..? :nie:
Jak sie naumiem szczelać albo psim sfendem coś użebram to sie pochwale.. A na razie cuś mnie się widzi że cza cenzurę fprowadzić bo inaczej się będzie fstyd na dzielni pokazać... :hm:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: mimut »

Fstyd??? Paczaj ile pcp-ów za Tobą, ile pcp-ó ma taki wynik jak Ty ze sprężyny. Wczoraj się najechało kilku naprawdę mocnych zawodników. Nawet mistrzyni świata Teresa Reed wczoraj poległa :hm: Masz trzeci wynik że sprężyny :glupek:
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: Mamutowicz »

CZECI... :p
A czemu nie drugi?
Bo se za mało na paliqu podniesłem i zamniast we figurkie to we DESKIE dupłem??!! NA 8 jarduf??!! :zalamka:
No dobra..te 2 punkty i tak by mi nie starczyły.. :aniolek: Ale było by bliżej.. :bobas:
Ci sie łatfo po pleckach pokliepuie jak żeś drugi wynik WE BENCHREŚCIE palikowym wyszczelał.. ;p
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: janusz22551 »

Fakt, że Mariusz to już elita strzelecka, ale Piotruś nie bądź taki skromny jak ja :hihi: Chciałbym takie wyniki robić co Ty.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: Mamutowicz »

janusz22551 pisze: 30 paź 2017, 11:10 Fakt, że Mariusz to już elita strzelecka, ale Piotruś nie bądź taki skromny jak ja :hihi: Chciałbym takie wyniki robić co Ty.
Bez jajec.. ja mam farta jak wymuszone strzelam za 1 .. tak mnie ramie mapierdala. :/ . ale mam sie czym w podpartych złapać za słupek.. cy cuś.. Więc nie maruć. A skromnoś to se moge wiesz gdzie zapodać.. .a tu ma być selnoś a nie skromnoś. :cisza:
Zmam możliwości karabinka i wiem jaki na mnie jest fqrwiony że mu wynik zaniżam.. :)
Ale dusza kapkię rośnie jak łomoczę futra "PLASKACZOM" ze siejerami.. :) ...
A to że mięli kiepskie dni.. ja też mam.. moja baba ma.. i sunia... kazdy ma.. nie ma ze boli.. :::: :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: Mamutowicz »

Nie zrozumcie mnie źle.. ale mam naprawdę radochę jak widzę gościa ze steyerem, z półmetrowej długości palmrestem na 15cm od osady, i z 30 cm stopką, leżącego plaskaczem na macie, i kręcącego głową"dlaczego nie trafiłem"...
Nawet benchrest terenowy nie załatwia wszystkiego.. :)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: janusz22551 »

Piotruś, znam to uczucie :hihi: Na przykład w Ryczeniu, na torze byłem przekonany, że idzie mi kiepsko, a na koniec okazuje się, że mam tylko jeden punkt mniej od unkasa, Rysia i kilo. I sobie skromnie myślę (bo bardzo skromny jestem), ale ze mnie gość! :hihi: Mam satysfakcję z każdej położonej figurki, a jak jestem w pierwszej dyszce, to już jest super ;)
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Tawerniaki na exporcie

Post autor: mimut »

Mamutowicz pisze: 30 paź 2017, 12:06 Nie zrozumcie mnie źle.. ale mam naprawdę radochę jak widzę gościa ze steyerem, z półmetrowej długości palmrestem na 15cm od osady, i z 30 cm stopką, leżącego plaskaczem na macie, i kręcącego głową"dlaczego nie trafiłem"...
Nawet benchrest terenowy nie załatwia wszystkiego.. :)
Dlatego proszę nie biadolić o "jaszczurze", bo jak sam widziałeś złapanie zera to nie problem. A takie pułapki się często zdarzają. Tylko Ty tego nie widzisz, bo strzelasz z łokci. Zdarzało się już że połowę toru strzelałem z łokci bo tyle było pułapek ustawionych pod "jaszczura" :hihi:
ODPOWIEDZ