Obrazek

( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Oferty komercyjne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eres
Posty: 57
Rejestracja: 04 lip 2011, 18:49
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Eres »

Zestawy tuningowe, uszczelki, sprzedaż karabinków oraz części zamiennych.
Serwis wiatrówek.
www.superwiatrowki.pl
Awatar użytkownika
diament55
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2016, 12:04
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: diament55 »

widzę że super sprzęt na stronce można znaleźć :)
Awatar użytkownika
Paweł 1983
Posty: 59
Rejestracja: 18 kwie 2016, 21:17

Post autor: Paweł 1983 »

Sprzęt pierwsza klasa !!! Sam nabyłem Hatsana 90 QT SAS II Generacji 4,5mm wersja RS. Jestem bardzo zadowlony. Acz kolwiek nigdy wczesniej nie mialem okazji strzelania tuningowym a pudlkowym Hatsanem. Tylko Lucznikiem Kl 187 Ktorego posiadałem. Ale dzis kolega z forum nim strzelal i wydał BARDZO POZYTYWNA OPINIE . BYŁE MILE ZASKOCZONY SPUSTEM. Takze polecam SPRZEDAWCE Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!!!!!!! :!:
Paweł

Hatsan 90 QT SAS II gen -4,5mm
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Post autor: zbisz41 »

No pewnie że sprzedawca pierwsza liga , co więcej tuningowiec i doradca :D
Parę już tysiaków tam ulokowałem ;)
Polecam również gorąco .
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
Awatar użytkownika
AdrianB-tow
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2015, 18:45

Post autor: AdrianB-tow »

Wcześniej dopracował mi Strikera 1000 X, niedawno zakupiłem u Niego H95, którego również dopieścił do ganic możliwości. Lunetkę też mam od Niego. Profesjonalne podejście do klienta. Skarbnica wiedzy w jednym człowieku. Polecam.
Hatsan 95 SAS QT QE + Leapers 3-9X32
Stary dziad1
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2017, 22:03

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Stary dziad1 »

Kupilem juz u niego wiele zeczy .Ma dobre uszczelki i niezle sprezyny .A tak nawiasem mówiąc uczciwy czlowiek
Awatar użytkownika
Bosanowa
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni
Posty: 372
Rejestracja: 15 kwie 2017, 8:50
Lokalizacja: Toruń

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Bosanowa »

Wszystko to prawda!!! Eres poświęcił mi ogromną ilość czasu. Cierpliwie tłumaczył i wyjaśniał i odradzał kiedy było trzeba. Całość transakcji w zasadzie tylko na telefon. Polecam!!!
___________________________________
Krakus
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:46

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Krakus »

Witam, wczoraj odebrałem swojego Hatsana 90 po tuningu ,odbiór osobisty zostałem zaproszony do warsztatu, super człowieka bajera dobre pół godziny, profesjonalista w swoim fachu odpowie na każde zadane pytanie co ważne szczerze. Wiatrówka śmiga bez zarzutu.Polecam każdemu zakupy u Eresa!!!!!! Uczciwość i rzetelność stawia na pierwszym miejscu.
rafik
Posty: 85
Rejestracja: 06 sty 2017, 7:17

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: rafik »

Również polecam , zleciłem tłumik do H125 , przed i po strzelaniu różnica kolosalna ( oczywiście na plus !!! ) po za tym świetny kontakt oraz ogrom informacji od Eresa .
Atikas
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2019, 19:06

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Atikas »

A ja skrajnie nie polecam zamawiałem dwukrotnie, przy pierwszym zamówieniu plany tuningu wiatrówki się zmieniły, odstąpiłem od umowy i zwróciłem zamówienie. Przy ponownym Pan Właściciel odpisał mi cytuję "Ja Panu drugiego zamówienia już nie wyślę, więc nie musi Pan już za nic płacić. Proszę czekać na zwrot pieniędzy i temat uważam za zamknięty." no to czekam....
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: foxrysza »

Sory ,ale Eres nie odwala takich numerów ot tak sobie, tu musi być drugie dno.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Mamutowicz »

Cóż.. Kolega Atikas zarejestrował się u nas wyłącznie po to, żeby się poskarżyć, że mu zakup nie wyszedł...
Nie znam sprawy, ale patrząc na oba posty to wygląda, jakby już po złożeniu zamówienia się rozmyślił i zostawił Eresa z zamrożoną kasą . Nie ma się co dziwić że mu chłop nie chce następnej sprzedać.
Poza tym, sprzedawca nie ma obowiązku sprzedać własnego towaru jeśli ma przypuszczenia że może paść ofiarą ... np.
Osobiście nie sprzedałbym następnych swoich figurek klubowi który je wpierw zamówił w kolorze "majtkowy róż, Ja zrobiłem, a następnie ten się rozmyślił.. po czym łaskawie zmienił zdanie i zamówił "oczojebną zieleń" :)
Trzeba poczekać. na odpowiedź Eresa.
Niestety kol. Atikas. Jak na razie to jest trochę.. :hm: dziwne. :hm:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Ostry
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:39

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Ostry »

Jest to mój pierwszy post na tym forum, choć czytam je od dawna, nim kupiłem pierwszą wiatrówkę. Czuję się jednak w obowiązku napisać kilka słów jako klient serwisu superwiatrówki.pl. Szczerze polecam, naprawdę fachowa i rzeczowa obsługa, Pan z którym miałem przyjemność rozmawiać to profesjonalista i z tego co wywnioskowałem pasjonat swojej pracy. Naprawdę fajnie się rozmawiało, wszystko cierpliwie wytłumaczył i odradził jeśli było trzeba.
Teraz najważniejsze czyli Hatsan którego kupowałem, mianowicie Mod 55, lub 55 STG SAS QT. Miałem okazję strzelać z nowego egzemplarza pudełkowego, ok 2 paczki śrutu z niego wystrzeliłem. Zaraz po tym kupiłem identyczny model ale w wersji RS w serwisie superwiatrówki.pl. Na moje życzenie wykonano: nowa prowadnica + kapelusz, osłona przeciw smarowa PET, oczywiście uszczelka, do tego ślizg tłoka, korona lufy i poprawiony port ładowania. Rzecz jasna usunięcie zadziorów i odpowiednie smarowanie. Sprężyna została ta sama - ewentualnie odpowiednio splanowana o ile była potrzeba. Po tych zabiegach wiatrówka zmieniła się diametralnie. Już nie będę tutaj pisał o poprawie kultury pracy, braku brzęczenia itd. Co najważniejsze poprawa celności, a właściwie skupienia. Teraz ten karabinek naprawdę celnie i powtarzalnie strzela, i to na otwartych.
Szczerze polecam sklep, na pewno nie raz zrobię tam zakupy.
mariko73
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2022, 18:50

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: mariko73 »

ERES/radzio/ robi mi teraz reximexa /tuning/,sam mi go polecił / ten karabinek/, niewiem jak go zrobi ale uważam go za specjaliste w swojej klasie że tak powiem ,ponieważ juz ze samego gadania z nim można wywnioskowac że gosc jest super git ,pogada nawet jak jest mocno zajety,i jeszcze nigdy nie odrzucił mojego telefonu a nieraz mu marudziłem codziennie przez jakies 3 dni.a jak sie cos zamawia nie za 2 złote tylko kilkaset lub pare tysi to trzeba sie samemu zastanowic a nie zostawiac innych ze swoim problemem .
eresik trzym sie ja za toba SERCEM,DUSZĄ I MAJTAKAMI hehehe /oczywiscie żart
Mateusz94
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2022, 16:26

Re: ( OFERTA KOMERCYJNA ) Superwiatrowki

Post autor: Mateusz94 »

Witam, jest to mój pierwszy post mimo że dużo czasu spędziłem na forum bez rejestracji:)

Eres/superwiatrówki.pl to klasa sama w sobie! Doradzi, podpowie, odradzi gdy za bardzo się popłynie w temacie. Przede wszystkim ZNA SIĘ NA RZECZY!
Wykonywał mi tuning Hatsana 90 Vortex. Sprzęt po poprawkach dosłownie jak inny karabinek. Celny, powtarzalny i zaczął trafiać w małe rzeczy typu nakrętka PET, małe kamienie etc. Robota wzorowa!

W między czasie zostawiłem kilka tysięcy na HW i lunetę oraz montaż. Doradztwo co do lunetki pierwsza klasa. Wytłumaczył co i jak. Bez naciągania i nawijania makaronu na uszy. Odradził droższy sprzęt bo to będzie marnowanie moich pieniędzy. Padło na inny i jestem mega zadowolony!

Teraz znowu kolejny tuning HW i AA S400.

Rozmowa to mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Wiedzę posiada OGROMNĄ! Warto pojechać i osobiście porozmawiać.Udzieli odpowiedzi dosłownie na każde pytanie z dużym rozwinięciem tematu.

Zawsze jak czegoś szukam to zaczynam od Niego. Dodatkowo ceny bardzo atrakcyjne względem konkurencji!

Serdecznie polecam
ODPOWIEDZ