Tawerniana Aukcja Charytatywna
Obrazek

retrospekcja czyli prospekcja

Moderator: 108

Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Qbuś » 01 paź 2015, 20:31

W strzelectwie (wojsku) "pozycja" to położenie kogoś lub czegoś w przestrzeni określane za pomocą współrzędnych lub odległości od innych obiektów :) .Ale na pikniku ujdzie każda nazwa :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek !

Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: Wisior » 01 paź 2015, 21:38

limak000 pisze:A niech ma :D Dla mnie to synonimy. Można przyjąć jakąś postawę a także pozycję. Będę sobie używał zamiennie, jak mi się podoba ;)
Postawa leżąca:
"Strzelec może leżeć na podłożu stanowiska strzeleckiego lub na macie strzeleckiej. Może także użyć maty strzeleckiej jako oparcia dla łokci. Ciało strzelca spoczywa na stanowisku strzeleckim głową w kierunku tarczy. Karabin musi być podtrzymywany przez obie ręce i tylko jedno ramię (bark). Podczas celowania policzek może być oparty o kolbę karabinu. Karabin może być podtrzymywany za pomocą pasa, ale łoże kolby za lewą dłonią ani żadna inna część karabinu nie może opierać się o pas lub jego dodatki. Karabin nie może dotykać, ani opierać się w żadnym innym punkcie, jakiegokolwiek innego przedmiotu. Oba przedramiona i rękawy kurtki strzeleckiej poniżej łokci, muszą być w sposób widoczny uniesione ponad powierzchnię stanowiska strzeleckiego. Lewe przedramię strzelca, podtrzymywane pasem, musi tworzyć z płaszczyzną poziomą kąt, mierzony od osi przedramienia, nie mniejszy niż 30 stopni."

Limak, wytłumacz to dziś wieczorem swojej Pani ;)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D

Awatar użytkownika
108
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni

Post autor: 108 » 01 paź 2015, 22:29

limak000 pisze:
108 pisze:Przygotowania do Formuły Hunter Classic
To jakaś odmiana HFT? ;)
Coś trudnego, fajnego, kręcącego, kolankowego, wytrzymałościowego, stojankowego, bez palikowego, wiatrówkowego, ekstemalnego c.d.n

Obrazek

Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: mimut » 01 paź 2015, 22:31

:cisza:

Awatar użytkownika
108
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni

Post autor: 108 » 21 paź 2015, 12:37

Grześ (bambus0134) zaliczył Ligę letnią WSST i zakończył ją na 11 miejscu w HFT1 klik

Grzesiek napisz parę słówek o całym sezonie na poznańskich torach.

Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony

Post autor: bambus0134 » 21 paź 2015, 18:36

108 pisze:Grzesiek napisz parę słówek o całym sezonie na poznańskich torach.

No to powiem że mi kiepsko poszło bo nawet Marylka była od damnie lepsza :/ .

A co do miejscówek to mają fajne dobre , ciekawe i bardzo zróżnicowane .
Zwłaszcza ostatnie zawody z pucharu i to chyba drugie zawody na nowym miejscu , ja tam byłem po raz pierwszy i się kilka razy zdziwiłem .
Cały tor można bez problemu ustawić z górki lub pod górkę , badrzo duzo jakiś nasypów przez co i niskich wąwozów gzie wiatr robi naprawdę dobrą loterie dla każdego zawodnika .
Przez co warunki bardzo szybko się tam zmieniają na korzyść lub nie korzyść strzelającego .
Mossberg 223r+ Vortex Viper pst
Lee enfield .303
KBK AK-GN wz. 60
CZ 75 sp-1 i coś w .45 ACP
45-90 cp

Awatar użytkownika
108
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni

Post autor: 108 » 21 paź 2015, 20:24

Teren fortów już na samych fotkach wygląda fajnie... może się kiedyś uda znów wpaść do Poznania :hm:

Awatar użytkownika
108
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni

Post autor: 108 » 06 kwie 2016, 22:55

Mój prywatny "poligon", miejsce odwiedzane ostatnio sporadycznie ale bardzo klimatyczne, świetne miejsce na FHC/HFT biorąc pod uwagę ze teren jest dość rozległy z łąkami, stawami, choinkami i latryną :hihi: ... nawet udało się coś postrzelać :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ