Obrazek

Wiatrówka krótka z systemem blow back do 600 zł

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
ODPOWIEDZ
majkel1
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2018, 21:46

Wiatrówka krótka z systemem blow back do 600 zł

Post autor: majkel1 »

Witam,
Generalnie pytanie jak w opisie.
Planuje kupić replikę pistoletu zasilaną kapsułami CO2 z systemem blow back. Głównie będzie mi służyła do strzelania rekreacyjnego do puszek i butelek na działce, ale fajnie też gdyby była w miarę celna żeby można też było sprawdzić sie na 15m do tarczy.
Z tego co na tą chwilę się orientowałem to zainteresowały mnie dwa modele:
- CZ 75 P-07 Duty Blow Back 4,5 mm Action Sport Game ( stosunkowo niska cena i pozytywne opinie);
- Sig Sauer P226 4,5 mm (podawana przez niektóre strony "precyzyjna" klasa celności, możliwość strzelania śrutem grzybkowym typu diabolo oraz metalowa konstrukcja, minusem jest wyższa cena i większe zużycie CO2 (ok. 30 nabojów na jednostce zasilania))
Proszę o pomoc w wyborze, czy Sig Sauer jest o tyle bardziej celny że warto dopłacić te 100zł ?
Jeżeli ktoś może polecić jeszcze jakąś krótką wiatrówkę z systemem blow back to będę wdzięczny
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Wiatrówka krótka z systemem blow back do 600 zł

Post autor: zbisz41 »

Wiatrówka Crosman PDM9B Blow Back 4,5 mm
Na śrut diabolo i bbs .
https://youtu.be/X3Fi1wfn5Us
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3166
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiatrówka krótka z systemem blow back do 600 zł

Post autor: kamazek »

Jeszcze nie spotkałem się z wiatrówką na co2 na bb-sy z blowbackiem, aby strzelała celnie do tarczy na 15 m :nie:
Skróć dystans do 5-6 m, to uda ci się może trafiać powtarzalnie w czarne na tarczy.
Do puszek na te 15 m nada się każda wiatrówka na co2, niekoniecznie z blow-backiem, chyba, że zależy ci na tym "potężnym"kopniaku od zamka :hihi:
Sporo się tego naoglądałem i postrzelałem na strzelnicy w Laosie, większość użytkowników po krótkim zachwycie, wystawia te sprzęty na sprzedaż ;)

P.S. Oczywiście w naszym hobby głównie chodzi o przyjemność ze strzelania, więc nie przejmuj się głosami innych, tylko kupuj to co najlepiej leży ci w łapie :lol:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Wiatrówka krótka z systemem blow back do 600 zł

Post autor: zbisz41 »

Widziałem u kolegów ładne tarczki z sig sauer bbs na 10 m , oczywiście ładne to wszystkie śruty w punktowanych polach tarczy 14x14 :D
Wszystkie repliki co2 niestety strzelają celnie -jak wyżej do 10 m ....nadają sie do zabawy czy a'la treningu przed ostrą ;)
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
ODPOWIEDZ