Obrazek

Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
Dakotha
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:40

Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Dakotha »

Cześć,

Tak w kilku słowach... założyłem się z kolegą, że w tym roku wygram jakieś zawody HFT. To nie ważne że po pijaku :) Jako że dane komuś słowo traktuje z powagą, muszę postarać się wygrać zakład :) A to oznacza, że potrzebuję dobrego karabinka. I to jest właśnie moje pytanie...

Czy kupię wystarczający karabinek, aby wystartować w zawodach HFT2 i mieć szanse wygrać, za 2500zł.?

Myślałem o HW97K + DOC.

Pozdrawiam, Dakotha.
Dakotha
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:40

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Dakotha »

HW97 moge miec za około 1800zł. po modyfikacjach u pana Hogana. Plus lupka oczywiście. Sam TX kosztuje 2300.

HW97 na filmach na youtube prezentuje się rewelacyjnie. Skupienie przy 50 metrach mieści się w 1 czy 2 cm kwadratowych. Dlatego się tym karabinkiem zainteresowałem. Ale oczywiście nie mam o tym zielonego pojęcia :)

Może jeszcze jakieś propozycję? Albo opinie o moim wyborze?
Dakotha
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:40

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Dakotha »

108 pisze:DOC to moze być trochę za mało nawet nie by wygrywać zawody ale by mieć komfort strzału do figurki na 41 metrze.
Możesz zaproponować jakąś lunetę, która nie będzie kosztować majątku, a spełni swoje zadanie?
janusz22551

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: janusz22551 »

mDOT-a można wyrwać używanego za 7-8 stówek. Dobrze zaczynasz, bo od inwestycji w dobry sprzęt. Jednak jeśli myślisz o wygraniu zakładu..... musisz być niezłym optymistą ;) Ale szczerze Ci tego życzę :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Qbuś »

Dakotha pisze:Cześć,
... założyłem się z kolegą, że w tym roku wygram jakieś zawody HFT
Sprawa jest prosta, sam zorganizuj zawody HFT, według twoich zasad, itp... Nawet jak nie wygrasz, to i tak będziesz wygrany (będziesz miał satysfakcję gwarantowaną) :D .
Był już taki przypadek, że "ktoś" bardzo chciał uczestniczyć w zawodach HFT, ale nie mógł nigdzie pojechać, więc zorganizował u siebie i się zaczęło... :king: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
St g Mechanik
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 174
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:45

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: St g Mechanik »

Kolego jeżeli chcesz spróbować to 22 masz okazję we Wrocławiu a sprzętem się nie przejmuj możemy strzelać wspólnie z mojego ,w prawdzie to pcp ale wszystko przed Tobą
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Qbuś »

:hm: Kolega Dakotha ma jakieś 460 km do Wrocławia, nie wiem czy się zdecyduje przyjechać, ale zapraszamy ! :D
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
St g Mechanik
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 174
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:45

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: St g Mechanik »

;) No cóż Jego strata
Dakotha
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:40

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Dakotha »

St g Mechanik pisze:Kolego jeżeli chcesz spróbować to 22 masz okazję we Wrocławiu a sprzętem się nie przejmuj możemy strzelać wspólnie z mojego ,w prawdzie to pcp ale wszystko przed Tobą
Dzięki za propozycje :)
Ale ja chcę mieć swój własny karabinek i chcę potrenować trochę, albo więcej niż trochę :) żeby nie wygłupić się totalnie :)
Ale bardzo dziękuję :)
Dakotha
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:40

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Dakotha »

Qbuś pisze::hm: Kolega Dakotha ma jakieś 460 km do Wrocławia, nie wiem czy się zdecyduje przyjechać, ale zapraszamy ! :D
Haa, obecnie przebywam u rodziny i stąd rzeczywiście do Wrocławia mam około 460km. Zabawne jest to że od Lublina gdzie mieszkam też jest około 460km :) Dlatego zaskoczyłeś mnie tą wiedzą :)

Mój pierwszy karabinek kupiłem tydzień temu. Nie mam o tym zielonego pojęcia, nie ma sensu żebym 22 stycznia? próbował strzelać do celu :)
Postaram się na wiosnę zaliczyć jakąś imprezę :)

Ale serio, bardzo dziękuję za propozycję :)
Dakotha
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:40

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: Dakotha »

No a reasumując, rozumiem że nie ma potrzeby głębiej się zastanawiać, tylko brać HW97?
Czy stosunek jakości do ceny jest właściwy? Czy też może za sporo tańsze pieniądze mogę mieć coś nie wiele gorszego lub za odrobinę większe pieniądze coś o wiele lepszego?
janusz22551

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: janusz22551 »

Dakotha pisze:Dzięki za propozycje :)
Ale ja chcę mieć swój własny karabinek i chcę potrenować trochę, albo więcej niż trochę :) żeby nie wygłupić się totalnie :)
Ale czym? Wygłupić się byś mógł np. łapiąc wiatrówkę za lufę i celując osadą, ale wątpię w to. Pamiętaj, że to przede wszystkim zabawa w fajnym i wesołym towarzystwie, a ilość trafionych figurek, to tylko taki dodatek :D
janusz22551

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: janusz22551 »

Dakotha pisze:No a reasumując, rozumiem że nie ma potrzeby głębiej się zastanawiać, tylko brać HW97?
Czy stosunek jakości do ceny jest właściwy? Czy też może za sporo tańsze pieniądze mogę mieć coś nie wiele gorszego lub za odrobinę większe pieniądze coś o wiele lepszego?
To najwyższa półka wśród sprężyn.
krystianzach
Posty: 68
Rejestracja: 02 sty 2014, 20:30
Lokalizacja: Zachełmie

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: krystianzach »

Bierz 97 najlepej po alchemiku;) wiem coś o tym:D
Sprężyne kupiłem w maju, a we wrześniu zgarnąłem 3 miejsce w HFT2 na ME w Łodzi.
Czy za dnia czy pora nocna,
butla piwa jest wszechmocna.
janusz22551

Re: Nigdy nie zakładaj się po pijaku.

Post autor: janusz22551 »

krystianzach pisze: Sprężyne kupiłem w maju, a we wrześniu zgarnąłem 3 miejsce w HFT2 na ME w Łodzi.
Farciarz :PP :lol: :spoko:
ODPOWIEDZ