Obrazek

IV EDYCJA
Obrazek

solidni sprzedawcy.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
ODPOWIEDZ
kuzik71

Post autor: kuzik71 » 01 lis 2016, 16:36

janusz22551 pisze:kuzik71, No tak nie do końca się zgodzę. Jeśli w jednej paczce przychodzą trzy opakowania JSB i cztery Crosmana i tylko JSB jest pogięte, to chyba nie kuriera wina. Dodam tylko, że same pudełka idealne.
No ja się nie dziwie jak taki peudo kurier żuci paczka to tylko exsact sie pognie bo jest delikatny reszta to jakieś dziwne stopy albo cos w rodzju powlekanej stali czy czoś tak jak to jest w KTK...

Awatar użytkownika
janusz22551

Post autor: janusz22551 » 01 lis 2016, 17:19

Nie ma co się spierać ;) . Prawda pewnie leży gdzieś po środku :hihi: Oby się nam więcej takie perełki nie zdarzały ;)
Walther LGU - prezent od e-tawerna.pl
HW97 + DOC

Awatar użytkownika
108
Moreratorzy globalni
Moreratorzy globalni

Re: solidni sprzedawcy.

Post autor: 108 » 18 kwie 2018, 14:09

Byłem dziś w sklepie Militaria we Wrocławiu. Potrzebowałem kilka tarcz TS4 a takowe mają w ofercie no to wchodzę. Mimo iż stosunkowo wcześnie bo godzina 9.45 to ruch spory. Dostałem na wejście "dzień dobry" ...klient zauważony więc jest spoko. Nie bawiłem się w oglądactwo więc proszę z marszu pracownika o pomoc. Sprzedawca skory do pomocy ruszył dziarsko za kompa by mnie obsłużyć czyli kolejny +.
- Potrzebuję tarcze TS4
- :wow: które? ( pokazałem paluchem)a te ...żołnierz.ok ile? (Jakoś ta tarcza nie przypominała żołnierza ale ok. może wewnętrzna nomenklatura, tarcze potrzebowałem a nie edukacji)

Poprosiłem o zapamiętanie i przeszliśmy dalej. I tu powiem zaczęła się zabawa. Pan sprzedawca nie potrafił za bardzo pomóc w dobraniu odpowiedniej kabury do Siga mimo iż było tego sporo, mieszały się modele od różnych producentów
i w ogóle poległ na problemie. Darowałem sobie temat i chciałem zobaczyć jeszcze jeden z karabinków z gabloty, po wymienieniu nazwy (przeczytałem na cenówce) nastąpiło :wow: :wow: :wow: ...i znów nieśmiertelny paluch.
Muszę przyznać że sprzedawca był bardzo zaangażowany w rozmowę handlową i był bardzo miły, nie nadrabiał braku wiedzy kłamstwami i opowiadaniem pierdół. Był sympatyczny i naprawdę skory do pomocy...tylko jakoś nie bardzo mógł pomóc.

Na koniec poprosiłem o tarcze i po 2 minutach w ręku miałem fajnie zapakowany rulon tarcz...ujjj że NT23 a nie TS4 ale w sumie co to za różnica....opakowanie eleganckie i przyda się na świece dymne :lol:

Śmiesznie było i tyle...pozdrawiam Pana sprzedawcę i życzę sukcesów zawodowych bo naprawdę był przemiły.

ODPOWIEDZ