Obrazek

solidni sprzedawcy.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

nie Norka a Norica i biorąc pod uwagę cenę 300 zeta to Norica Titan, w sumie niewiele o niej wiadomo bo to nowość :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Muszę się podzielić swoim pozytywnym doświadczeniem z firmą Kaliber z Warszawy. Dystrybutor Gamo na Polskę. :brawo:
Jak niektórzy zauważyli kupiłem nie dawno Gamo cf30 za dość ciekawe pieniądze-400 zł. Stan praktycznie jak nowy. Lufa rysowana przez Hogana.
Zabrałem się za tuning, ale miałem kłopoty z dopasowaniem uszczelek portu ładowania i takiego pierścienia teflonowego-który to uszczelnia cały port ładowania. Części praktycznie za złotówkę, ale gdzie kupić. Na iwebie znalazłem właśnie firmę Kaliber. Napisałem do nich-tak bardziej dla "pro formy" :nie: . Szybko mi odpisali, z zapytaniem co potrzeba (sobota), a dziś uszczelki mam w domu. Potraktowali mnie BARDZO poważnie-pomimo zakupu za parę złotych. :brawo:
Oby więcej takich sprzedawców.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-12-27, 16:24 ]
Witam
To jest interes- 10 zł za oring :wow: :wow: :wow:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=150493775
Parę dni temu kupowałem w sklepie z uszczelnieniami kilkanaście różnych oringów i kilka miedzianych podkładek zapłaciłem.... nie całe 8 zł/
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
damiang
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2006, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: damiang »

A ja byłem własnie w Delta Optical w Warszawie na Siennej. Delta to takze slep internetowy. www.deltaoptical.pl Chcialem zobaczyc z bliska model DO Classic. Wspaniala lunetka za te pieniadze. Jak tylko kupię to podzielę sie opinią. Miałe okazję też ppatrzeć przez DO Titanium. Luneta cud miód. Szkoda, ze nie mogę sobie na nią pozwolić. Tańsze chinskie modele już tak nie zachwycają nawet na pierwszy rzut oka. Tak wiec optymalna propozycją wydaje się Classic.

Tyle o lunetach. Wracając do tematu powiem tyle że obsługa klienta jest naprawdę wyjątkowa. Moza wszystkiego dotkac popobowac popatrzec. Po prostu interesują sie klientem i mozna na spokojnie tam posiedziec dluższa chwile. Jednak dla wiatrówkowiczów mają w fercie tylko celowniki optyczne, montaże i fajne lunety do wykrzystania na strzelnicy.

Przed swietami bylem też w sklepie Sharg w Galerii Mokotow. Pałętałe sie tam przez prawie 10min i jakbym nie zagaił to byy nikt ze mną nie porozmawial. Z reszta chłopak ktory mnie obsługiwal tak jakby nnie znal się na rzeczy bo o co go nie spytałem to mial problemy z odpowiedzią. Co prawda interesowalem sie wtedy zakupem lornatki( zresztą kiepskie mają), a nie psrzętem wiatrówkowym.
MOD.70
Awatar użytkownika
Kazio
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: 09 sty 2007, 11:28
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Kazio »

Witam
ja polecam Vmax2 tam kupiłem moją 70-kę, chciałem standard (ze wzgledu na lunetę) dali mi truglo, giwere odebrał mi kolega który akurat był w Poznaniu i uwzglednili rabat dawany na allegro bo do nich dzwoniłem, dałem 229zł. Rewelka to mi sie spodobało.

Mam pytanie odnośnie zestawu sprzedawanego przez Lukassa81 i kolba.pl (to to samo)
czy warto i jak działa
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Lukass ma zestawy hoganowe a kolba.pl raczej takich nie ma.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Kazio
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: 09 sty 2007, 11:28
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Kazio »

ma tylko nie na swojej stronie
Lukass potwierdził mi to mailem
AT 44-10 Leapers 3-9, H 70 tuning, Hawke SPORT HD 3-9x40 MAP
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Kolba ma zestawy od hogana? Kolba handluje towarem którego nie posiada. no i nie odpowiada mi na meila wysłałem 3 nie mam odpowiedzi na rzadnego... pierwszy był jeszcze przed swiętami potem 3 stycznia i jeszcze potem raz. Nie wiem czy oni sobie w kulki lecą czy co.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Lukass81 = kolba-pl = www-kolba-pl

To prawda, że ostatnio w kulki lecą.
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

A to dziad mam wątpliwośc czy oni się znają na tym czym handlują. Kontakt urwał sie po tym jak mu napisałem ze mam laeparsa na hatsanie. Więcej już nie pisał.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Kazio
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: 09 sty 2007, 11:28
Lokalizacja: Żagań

Post autor: Kazio »

mi napisali (dziś), że moge przyjść do sklepu albo mi przyślą zestaw i obojętnie czy przez allegro czy sklep.
zamówiłem przez allegro
pażywiom uwidim jak mawiał starszyna Czernousow
Awatar użytkownika
seba222
Posty: 69
Rejestracja: 23 lut 2007, 7:11
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: seba222 »

W związku z zamiarem zakupu Hatsana, chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę najlepiej się udać w Krakowie, aby takowego "pomacać". Chodzi mi szczególnie o odczucie różnicy polimer - drewno, no i subiektywnego wrażenia "miodności" wiatrówy.
Ewentualnie, jak nie w Krakowie, to w Łodzi, bo często tam bywam.
Chodzi mi tylko o obejrzenie, bo kupić, to pewnie w jakimś wysyłkowym kupie, no chyba, że w Krakowie znajdę coś w normalnych cenach. Niestety do tej pory znalazłem tylko 2 sklepy i w jednym były tylko chinki, a w drugim sprzęt na jaki mnie nie stać.
doktor
Posty: 193
Rejestracja: 24 sty 2007, 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: doktor »

W Krakowie Hatsany sa w Shargu, z tym ze to juz ta czesc Krakowa w poblizu granicy z Bialorusia :)
Ostatnio widzialem u nich tylko plastiki i drewniane Slavie (chyba). Co do cen, to na Allegro znajdziesz taniej. Zreszta ja nie kupilbym zadnej wiatrowki w Shargu ze wzgledu na bezczelne lamanie przez nich prawa i spisywanie kupujacego z dowodu (ubzdurali sobie jakis obowiazek rejestracji - a limitowy karabinek nie jest bronia).
--
Maciek
Awatar użytkownika
jigt
Posty: 1743
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jigt »

To spisywanie danych nie jest rejestracją, naprawdę kazali im tak robić, ale to nie rejestracja.

[ Dodano: Sob 24 Lut, 2007 00:43 ]
Warszawski Sharg /sklep w Galerii Mokotów/ ma dużą ofertę, ale ceny już inne niż w sprzedaży przez internet.
była Diana, są Viper 350GW z RM2-8x32AO, i H60 z PO 4x34
doktor
Posty: 193
Rejestracja: 24 sty 2007, 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: doktor »

Wiem, ze kazali, tylko ze to bezprawie. Co bedzie nastepne? I ciekawe, czym ich postraszyli - pewnie odebraniem koncesji, ktorej na sprzedaz wiatrowek nie trzeba miec.
--
Maciek
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

kupując w ich sklepie internetowym wymagają podania danych celem weryfikacji wieku (niby), nie jest to do końca zdefiniowane czy zgodnie z prawem czy nie, jednak kupując w allegro można się powołać na punkt w regulaminie portalu który wyraźnie mówi ze każdy użytkownik allegro musi mieć skończone 18 lat :)
AA TX200 HC
ODPOWIEDZ