Obrazek

solidni sprzedawcy.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
ODPOWIEDZ
JacKill
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2006, 16:47
Lokalizacja: Okolice Kielec;)

Post autor: JacKill »

Aha, dzięki za info. Jak będe kupował (raczej u nich), to najpierw wyśle majla, żeby się upewnić.
Awatar użytkownika
artii1974
Posty: 40
Rejestracja: 04 wrz 2006, 22:35
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: artii1974 »

witam

skoro już zadomowiłem się na forum to podzielę się moim skromnym doświadczeniem w temacie zakupów
ale zacznę od końca bo to dobry i udany zakup - sklep skorpio - nie mam czasu na poróże pod wawkę więc zadzwoniłem żeby dowiedzieć się co i jak, okazuje się że miły Pan pojawia się też na giełdzie w słomczynie, tam mam bliżej no i w niedzielę autobusem można skiknąć więc rano 6:00 ruszyłem. Nie będę pisał co tam się dzieje bo słów szkoda, chinki idą jak woda do tego "spust" sprężyn na sucho aż trzeszczy!! Odnalazłem punkt Skorpio, wybrałem pogadałem trochę, dokupiłem 2 paczki śrutu i zadowolony okazją wróciłem do domu ogólnie gość spoko ale trochę nadciąga jak zapytałęm o h85 i zmiany to stwierdził że teraz już wszystkie HATSANY mają planowane sprężyny i wogóle są rewelacyjne - wiadomo dobry bajer pół roboty, chociaż mnie bajerować nie musiał ;) wiedziałem czego chcę. No i trochę się na ceny śrutu dałem nabrać ale to małe piwo.

teraz pierwszy zakup i zupełna wpadka na całej lini sklep tarcza.pl specjalnie pojechałem do wawki w sobotę żeby zobaczyć co biorę i kupiłem crosmana 1077, cóż obejrzałem bo nic więcej mi do głowy nie przyszło - kupiłem i wio spowrotem do .... pracy :) a tam szok ... CO2 leci w powietrze jak chce i którędy chce, ale uparłem się że chociaż jeden magazynek wystrzelę żeby zobaczyć jak to miota niestety nie było mi to dane, okazało się że z zapchanej lufy wybiłem prócz moich 3 śrutów jeszcze 6!!!!! obcych, ale się wq....... dzwonię a gość na luzie że mi wymieni, ale nie teraz bo była ostatnia sztuka grrrrr. no i wymienił po kilku dniach ale co z tego jak z nowego nie mogę nic trafić na 10 m bo sieje jak chce, okazuje się że to GL, znowu dzwonię, koleś twierdzi że ten karabinek nie występuję w GW, ale podzwoniłem tu i tam i okazuję się kolesie prawdopodobnie nie mają koncesji i nie mogą sprzedawać GW więc zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.
uff ale się rozpisałem
sorki za to ale ten typ tak ma ;)
pozdrowienia dla wytrwałych
Artur

jeszcze nasunęło mi się pytanie w związku z crosmanem - czy mógłby mi ktoś z wawki zmierzyć na chrono prędkość?? może na tej podstawie mógłbym domagać się zwrotu kaski?!
HATSAN 80S + tuning by HOGAN :) z tłumikiem + LEAPERS 3-9X40 1’’ MIL-DOT :) , Crosman 1077 + poskręcane TESKO 3-9X40 (dawno wrócił z reklamacji, ale może służyć do produkcji sitek) ;( i pożyczony LOV-21 + 4x20 DIANA
Logan

Post autor: Logan »

W ciagu iluśtam dni możesz zwrócić towar... Nie pamiętam ilu...
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Jeśli się nie mylę to dziesięciu. :mysli:
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
artii1974
Posty: 40
Rejestracja: 04 wrz 2006, 22:35
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: artii1974 »

wsumie to macie rację :) jak tylko odbiorę z reklamacji, a będę miał przyznaną kolejną nową sztukę to ją oddam, a kaska się przyda na LEAPERS-a :) choć crosa sobie jeszcze kiedyś kupię, ale u uczciwego sprzedawcy i lufą GW.
dzięki za rozjaśnienie mi w główce
pozdrawiam

Artur
HATSAN 80S + tuning by HOGAN :) z tłumikiem + LEAPERS 3-9X40 1’’ MIL-DOT :) , Crosman 1077 + poskręcane TESKO 3-9X40 (dawno wrócił z reklamacji, ale może służyć do produkcji sitek) ;( i pożyczony LOV-21 + 4x20 DIANA
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

mam pytanie co to za hatsan z oferty Vmax2 ?? jest wyraznie inny niz tez ze strony hatsana i innych sprzedawców czyzby to jakis starszy model??? ma krótsza osade,bukowa zamist orzechowej, brak rowków wzdłóz osady
http://www.vmax2.pl/sklep/product_info. ... cts_id=132
dla porównania model ze strony skorpio
http://www.skorpio-wiatrowki.pl/catalog ... cts_id=290

szczerze mowiac bardzej podoba mi sie ten ze strony skorpio :mysli:
a no i zapomniałbym ostatnio przegladajac allegro zobaczyłem kilka fotek hatsanów w drewienku, no i zaczynam powaznie myslec o h55 ( a moze i h55s ale wole bez bezpiecznika ze wzgledu na ambitne plany które sobie dzis usnułem siedzac na nudnych lekcjach elektroenergetyki rotfl ) w mojej rozbujanej wyobraźni zamarzył mi sie h55 z mosieżnymi dodatkami takimi jak mosieżny, spust, mosieżna wkładka pod prowadnice ( cos na kształt tej http://hatsan.siecplay.pl/album_cat.php ... C&start=25 ale z tą róznica ze bedze mosieżna i czesc która bedze prowadzic sprezyne bedzie stalowa na kształt tej od hogana sprzedawanej z oteva, mosieżna podkładka pod stopke ( dla dociązenia i oczywiscie wygladu) oraz w przyszłosci jak sie dorobie jakiegos Leapersa mosieżny obciażnik na lufe w kształcie tłumika :brawo: wszystko fajnie tylko narazie musze kupic hatsana do tuningu :P no ale połowa na H55 juz jest, narazie sie mi nie spieszy ale przyjdzie zima, długie wieczory to bede miał co robic :cwaniak:
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
rayac
Posty: 135
Rejestracja: 19 wrz 2006, 9:30
Lokalizacja: Ryczów/ Kraków
Kontakt:

Post autor: rayac »

Ciekawe zakupy w Vmax2

A więc tak. Idąc za radą Drozdza skontaktowałem się z Vmax2. Okazało się, że mają H85 "na stanie" lecz na stronce ani śladu.
Cena 335zł (!) ale bez oferowanych standardowo gratisów (za różnicę w cenie można je dokupić ;) ).
Dowiedziałem się też, że wiatrówka ma gwint i kal. 4,5mm i roczną gwarancję. Więc jest dobrze.

Aby ją zamówić musiałem wybrać na stronce H80STG i w adnotacjach zaznaczyć,
że chodzi mi o H85 (oczywiście zaznaczyłem też całkowitą długość giwery, tak dla pewności bo nie wiem
czy nie ma wersji SH). Przesyłka pocztowa, płatna za pobraniem 12zł. Kliknąłem OK! Pakt podpisany...

Teraz czekam i zobaczę co z tego wyniknie...

Dodatkowo zamówiłem śrut H&N Diabolo sport ang 4,5 molet (14,5zł) i Ballistol(8zł) .... może być na początek?
Śrut wybrałem grzybkowy bo jest "pomiędzy" kulą(celność) a szpicem(przebijalność) (right?) a Ballistol dlatego,
że był jeszcze Brunox(słyszałem, że jest mocno ścierny więc wolałem nie ryzykować a PKB nie mieli ;( )

Any comments? (proszę o odp. zanim listonosz przyjdzie bo wtedy za poźno będzie :P)

Finał całej historii...soon (czyli w następnym odcinku)! Poczto Polska ja czekam!
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2006, 23:57 przez rayac, łącznie zmieniany 1 raz.
Logan

Post autor: Logan »

Hmmm... Obejżyj dokładnie karabinek i przestrzelaj zanim zaczniesz przy nim cos robić.
PKB kupisz tu www.cekaus.pl . Oliwa PKB jest naprawde bardzo dobra...
Śrut kulka?? chodzi Ci o grzybek kulisty?? Czy o Round Balls ?? Do gwintowanej lufy raczej bym nie polecał moletowanych śrutów... W mojej opinii są gorsze od gładkich.
Awatar użytkownika
parashut
Posty: 240
Rejestracja: 26 cze 2006, 1:26
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: parashut »

był jeszcze Brunox(słyszałem, że jest mocno ścierny więc wolałem nie ryzykować a PKB nie mieli
bez przesady z tą ściernością, uzywam brunoxa od 3 miechów i jestem z niego zadowolony, oksyda też ma się dobrze :)
Hatsan 90s (tuning) + Belomo 6x42 MD
Awatar użytkownika
rayac
Posty: 135
Rejestracja: 19 wrz 2006, 9:30
Lokalizacja: Ryczów/ Kraków
Kontakt:

Post autor: rayac »

Logan pisze:Śrut kulka?? chodzi Ci o grzybek kulisty?? Czy o Round Balls ??
Nie znam się bo nie widziałem nigdzie dokładnego podziału z ilustracjami ;P
ale na stronce pisało, że jest to "grzybek moletowany" a na oko to wygląda to jak kulka ale bardziej spłaszczona...
a w sumie to wygląda jak kapelusz borowika :D :P

Zerknij tutaj
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Zwykły H&N Diabolo Sport jest płaski. Model "angielski" ma główkę lekko zaokrągloną i nie chodzi tu o przebijalność, a o prędkość dolotową śrutu. Główki zaokrąglone latają najlepiej na dystanse dłuższe. Co prawda masa śrutu nie jest typowa dla dalekich strzelań, jednak jak na początek to bardzo dobry wybór. Wystrzelałem tego 2 paczki i na 25 latał bardzo przyjemnie, mimo, że molet.
Jak mnie pamięć nie myli, to H&N DS ma 7,9 grain...
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Piotrek napisał:
"
mam pytanie co to za hatsan z oferty Vmax2 ?? jest wyraznie inny niz tez ze strony hatsana i innych sprzedawców czyzby to jakis starszy model??? ma krótsza osade,bukowa zamist orzechowej, brak rowków wzdłóz osady
http://www.vmax2.pl/sklep...products_id=132
"
Obrazek

WOW! Ale skurczybyk ładny :szok: ,jak tak dalej turkom będzie szło w poprawianiu sprzętu to może jednak dołączę do arsenału takiego H55.
Piotrze z tego co wiem Hatsany (przynajmniej 55) mają osady tylko bukowe ,nie ma dostępnych osad w orzeszku.

Co do Crosmana 1077 nie jest tak z nim źle jeżeli chodzi o celność (oczywiście w przypadku GW) na iweb jest bardzo dużo informacji co należy w nim poprawić (były też i moje ale jakoś znikły).

Pozdrawiam.
Robert
P.S. Sprawdziłem czemu znikły moje posty ,były w temacie "Masz Crosmana? Wpisz się!" ,a tenże był w dziale Pozatematyczne i umarł śmiercią 30-dniową ,szkoda pozostała by dobra lektura :| .
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
rayac
Posty: 135
Rejestracja: 19 wrz 2006, 9:30
Lokalizacja: Ryczów/ Kraków
Kontakt:

Post autor: rayac »

Ciekawe zakupy w Vmax2 - finał historii

No i stało się przybyła paczka! 26ego zamówiona...28ego odebrana.
Wszystko jak na razie w największym porządku. I`m :radocha: .
Z czystym sercem polecam Vmax2!
Zdjęcia są tutaj:
http://www.hatsan.siecplay.pl/viewtopic ... 0967#10967

A w trakcie kupowania próbowałem coś utargować w scorpio...
fajny kontakt ale na moje pytanie czy dadzą jakąś minimalną chociaż obniżkę
stwierdzili chłodno, że jak znalazłem taniej to "niek se tam kupuję".
Czyli nawet 5 zł nie utargowałem a wspomnę, że zawsze gdy coś droższego kupowałem
to dało się ze sprzedawcą dogadać( nie tylko w internetowych sklepach).
A tu mają takich klientów jak ja w d****. Nie płacisz nie dostajesz. Kasa, kasa się liczy
nie klient... a szkoda.
Mimo tego co napisałem powyżej sądze, że scorpio to dobry sklep, ale trochę się wpieniłem
czytając maile od nich a przecież zapytałem tylko czy jest możliwośc małej obniżki.. :)
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

pyałem dzisiaj u nich (skorpio) czy nie dałoby sie kupic h55 bez gratisów - powiedzieli ze gratisy są warte ok 30zł i tyle moga z ceny zejsc wiec goły hatsan 55(bez S ani TG - te dwie rzeczy nie sa mi potrzebne a wrecz zbedne bo mam pewien misterny plan :cwaniak: ) kosztuje 339zł wiec mysle ze nie najgorzej :okok:
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

drozdzu pisze: (...) kosztuje 339zł wiec mysle ze nie najgorzej :okok:
Ja za tyle rok temu kupiłem H70 :wnerw: Ależ te ceny lecą w dół :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ