Obrazek

solidni sprzedawcy.

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
ODPOWIEDZ
Logan

Post autor: Logan »

Co do powyższego sprzedawcy - Vmax2 - to przedstawię wam wszystko na temat reklamacji jak tylko mój Harry z niej wróci.

Obecnie Sprzęcik jedzie pocztą do sklepu a ja po wysłaniu maila z opisem otrzymałem uprzejma odpowiedź. Wcześniej były dwie rozmowy telefoniczne w których otrzymałem porady jak mam sprawdzić dolegliwośc sprzętu, której się dopatrzyłem.
Awatar użytkownika
InteRadek
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2006, 22:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: InteRadek »

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tematyką ASG, to szczerze odradzam kupowanie tanich chińskich plastikowych zabawek. Ja trochę się na to napaliłem swego czasu, gdyż myślałem, że będzie to ciekawa i tańsza alternatywa dla Paint Balla. Dokonałem z kumplami zakupu na stwonie http://www.airsoftguns.pl/ na sume ponad 500zł (4 sztuki elektrycznych broni + amunicja).
Paczka przyszła, rozpakowałem i zacząłem testować:
- po załadowaniu magazynka połowę kulek musiałem wysypywać, bo ciągle się zacinał
- kulki leciały na odległość kilku metrów, nie zapowiadane kilkadziesiąt
- kulki z farbą prawie nigdy się nie rozpryskiwały, z odległości 1m przez grubsze spodnie ofiara nie czuła nawet, że coś ją trafiło
Podsumowująć: PORAżKA
Po kilku telefonach do szefa firmy (jego komórka na www była felerna, ale udało się przez sekretariat zdobyć prawidłową ;) ) udało się odzyskać całą zapłaconą sumę (na stronie www pisało, że potrącają 10% wartości, co jest niezgodne z prawem :wnerw: ), jedynie za przesyłki straciliśmy :|

Ale to była przeszłość, teraz czekam na swojego Hutsuna 55 STG ze strony http://skorpio-wiatrowki.pl/, którą to stronę w innej części forum wiele osób chwaliło (dokładniej tego użytkownika z allegro), mam nadzieję, że do nich dołączę :)
Slavia 634
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jak widać wszędzie są naciągacze oraz chińszczyzna, którą w/w handlują :|

Witam Cię na Forum :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Handlowałem ostatnio z Lukass81 czyli z Łukaszem i to nie na Allegro ,ugadaliśmy się prywatnie bez zdjęć i innych bajerów ,przysłał mi dokładnie to czego chciałem.
Wynika z tego ,że człowiek godny polecenia.
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Przeciągną trochę czasowo ,ale w końcu najważniejsze jest to ,że przysłał dokładnie to czego chciałem.
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Herrmannek
Posty: 36
Rejestracja: 01 lip 2006, 20:55
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Herrmannek »

Kupiłem u skorpio szybko i sprawnie, ale zobaczymy jak bedzie gdy coś się zepsuje....
Awatar użytkownika
Sancto
Posty: 29
Rejestracja: 25 cze 2006, 18:12
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sancto »

Ja również zakupiłem broń u skorpio zobaczymy jak to bedzie z ewentualną gwarancją
Hatsan 70S ... Świetny sprzęt
Logan

Post autor: Logan »

Sprzęcik wrócił z rewklamacji (Vmax2)... troszkę później niż miał wrócić ale wygląda na to że sprawny... lufa została wyprostowana (szkoda że jednak nie wymieniona) i strzela się dobrze... Generalnie gdyby nie to że pan z którym rozmawiałem zadzwonił tak jak się ze mną umawiał to byłby wielki pozytyw... Tłumaczenia w stylu jest okres urlopowy mnie nie przekonują bo telefon moża wykonać i wieczorkiem. ale ogólnie jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
InteRadek
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2006, 22:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: InteRadek »

Dziękuję tomaschek30 :) Jeśli chodzi o mój zakup, to ostatecznie nie kupiłem u Skorpio, gdyż złożyłem zamówienie na Hatsana 55 STG i okazało się, że mają na stanie tylko jedną sztukę i jest ona uszkodzona (pęknięcia na łożu), przynajmniej tak mówili, dlatego zdecydowałem się nie czekać na dostawę, umówiłem się i pojechałem do Poznania do siedziby sklepu VMAX2, kupiłem na miejscu Slavię 634 i wydaje mi się, że lepszego wyboru nie mogłem dokonać :radocha: Obsługa wydawała się miła i kompetentna.
Slavia 634
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

No to teraz czekamy na kilka fotek Slavi, i zdjęcia tarcz lol
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
krypto
Posty: 15
Rejestracja: 23 cze 2006, 18:30
Lokalizacja: Milton Keynes

Ja też u skorpio

Post autor: krypto »

Muszę przyznać że witrówka najtaniej ale reszta drobiazgów raczej drogo .. rozumiem polityke firmy..(w sumie nie mogę mieć nic przeciwko temu) Dostawa spoko (spodziewałem sie 2 dni wcześniej ale nie nie było obietnic więc ok..) Kontakt przez gg i maila nie błyskotliwy ale za to dość łatwy do "złapania" Więc ogólnie mimo moich wysokich wymagań mogę polecić. Pozdrawiam.
H70 stg + AGS 4x40
Tera będe strzelać z wiatrówki.. :)
Herrmannek
Posty: 36
Rejestracja: 01 lip 2006, 20:55
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Herrmannek »

Bardziej apropo niesolidnych. Nie polecam Hassana66. 1,5 roku temu Kupiłem u niego chinkę była mocno wybrakowana, mimo ciągle aktualnej rocznej gwarancji, nawet nie odpowiedział na moje maile. Zresztą sprawy tych pseudo gwarancji to chyba reguła(od której zapewnie są wyjątki)... Jak wystawisz komentarz to możesz na nią nie liczyć...
Chinka B1, Łucznik wz. 70, Hatsan 70S... Otwarte-Stojąc
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

ma kilka ciekawych cenowo ofert czasami ale koszt przesyłki chyba rekompensuje niższe cenki i skutecznie zniechęca lol , paczkę śrutu wartą 10 zł wysyła za pobraniem 15 zł czyli razem 25 zeta :brawo:
AA TX200 HC
JacKill
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2006, 16:47
Lokalizacja: Okolice Kielec;)

Post autor: JacKill »

Apropo sklepu http://www.vmax2.pl/ , czy sprzedawane przez nich hatsany są z lufą gwintowaną, bo nigdzie w opisie tego nie ma, a w ich aukcjach na allegro jest to wyraźnie zaznaczone.
Logan

Post autor: Logan »

zaznacz że ma być gwint w zamówieniu... ja mam od nicj i mam GW
Awatar użytkownika
parashut
Posty: 240
Rejestracja: 26 cze 2006, 1:26
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: parashut »

zanim kupiłem w tym sklepie swojego H90s to zapytałem jakie mają lufy, w odpowiedzi dostałem że tylko GW sprzedają (chodzi o hatsany)
Hatsan 90s (tuning) + Belomo 6x42 MD
ODPOWIEDZ