Obrazek

Korespondencyjne zawody strzeleckie - TARCZA HFT - DYSKUSJA

ODPOWIEDZ
KrzysiekP
Posty: 110
Rejestracja: 03 kwie 2015, 14:01
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: KrzysiekP »

No to photochem też pojechał po bandzie. :maruda:
A dopiero co narzekał na wyniki na MMP :hm:
Nie martw się janusz jeszcze ja tu jestem.
Przy okazji aby uniknąć pomyłek przy ocenianiu wyników w przyszłości. Czy ktoś mógłby zerknąć na moją tarczkę z kwietnia i powiedzieć mi czy dobrze to liczenie rozumuję? Trafiło się parę kontrowersyjnych strzałów.
Już nigdy przed strzelaniem nie będę kręcił AO. Jak przeszedłem na 21 metr zobaczyłem mydło jak normalnie na 10.
Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

KrzysiekP pisze:No to photochem też pojechał po bandzie. :maruda:
A dopiero co narzekał na wyniki na MMP :hm:
Bo na MMP było jakby trochę trudniej - nikt mi nie mówił na jakiej odległości stoją figurki, nie mogłem poczekać aż wiatr ucichnie, a na swojej strzelnicy choćbym się uparł i tak nie ustawię celów "pod kątem" pod jakim były ustawione na MMP. Jakbym tam uzbierał 90% możliwych, czyli po 72pkt każdego dnia - byłbym zadowolony :D

Ps. Twoje tarczki - moim skromnym zdaniem - ocenione są OK. Jedyną nadającą się do zmiany jest ta przedostatnia w górnym rzędzie - tam chyba należą Ci się dwa punkty (a nie jeden) ... ale niech sędzia się wypowie ;)
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

photochem pisze:
Ps. Twoje tarczki - moim skromnym zdaniem - ocenione są OK. Jedyną nadającą się do zmiany jest ta przedostatnia w górnym rzędzie - tam chyba należą Ci się dwa punkty (a nie jeden) ... ale niech sędzia się wypowie ;)
Mi też się tak wydaje.
Awatar użytkownika
Spirit
Posty: 378
Rejestracja: 08 lut 2013, 18:15
Lokalizacja: Kurpie

Post autor: Spirit »

photochem pisze: Jak dobrze wiem, to nic nie ma w regulaminie że trzeba wklejać pierwsze tarczki,
A ja zawsze wklejam pierwszą i jedyną. :? To może dlatego mam takie złe wyniki :hm:
AT44-10S cal.22 + PP 4-12x50 AO
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

W tamtym roku strzelałem Tarcza HFT bez rozgrzewki. Wchodziłem na strzelnice 3-4 strzały w ziemie i od razu tarczki a później rekreacja :)
W tym sezonie strzelam w trakcje "rekreacji". Jak ustawie tarcze pod e-zawody to tą wklejam na forum :)

photochem pisze:
Bo na MMP było jakby trochę trudniej - nikt mi nie mówił na jakiej odległości stoją figurki, nie mogłem poczekać aż wiatr ucichnie, a na swojej strzelnicy choćbym się uparł i tak nie ustawię celów "pod kątem" pod jakim były ustawione na MMP. Jakbym tam uzbierał 90% możliwych, czyli po 72pkt każdego dnia - byłbym zadowolony :D
Zawody to trochę inna bajka. Ciężko nieraz ocenić odległości, kierunek wiatru, wygodnie położyć się i cele które "w domu" nie sprawiają trudności na zawodach stają się trudne do położenia. Tym bardziej ze sprężyną :)
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
arekowal
Posty: 69
Rejestracja: 13 lut 2015, 19:13
Lokalizacja: Londyn/Luton

Post autor: arekowal »

No dobra :hm: żebyście nie mieli kompleksów to biorę cegłę :hihi: i idę przewracać tarcze na 9 tym metrze :lol:

[ Dodano: Czw 21 Maj, 2015 22:50 ]
Z winy organizatorów nie było przewracania tarcz, po prostu zabrakło cegieł :PP
:hm: po chwilowej konsternacji postanowiłem jednak wytargać z za akwarium mojego puszkobijcę :PP zrobiłem rozgrzewkę na dwudziestu pięciu metrach z tarczą po cięciach budżetowych :hihi:
Obrazek
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

No i kolejny się popisał :PP
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Trudno nie miał .. z roteksa .. to na tych dystansach sie lupkę zeruje.. :hihi:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

janusz22551 On tak jak ja wali z PieCePa. Nie dziw sie :nie:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

I kurna śrut nie przyjechał :maruda: . W niedziele zamiast postrzelać z synem, trzeba będzie iść na ryby.
Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

janusz22551 pisze:I kurna śrut nie przyjechał :maruda: . W niedziele zamiast postrzelać z synem, trzeba będzie iść na ryby.
Podjedź do Milanówka, mam kilka puszek Exact'a w zapasie :D
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

photochem pisze:
Podjedź do Milanówka, mam kilka puszek Exact'a w zapasie :D
Nie kuś :hihi:
Tak patrząc na Wasze wyniki, zastanawiam się czy moje samopoczucie nie byłoby lepsze gdybym ograniczył swoje strzelanie do dziurawienia puszek :lol:
Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

janusz22551 pisze: ... zastanawiam się czy moje samopoczucie nie byłoby lepsze gdybym ograniczył swoje strzelanie do dziurawienia puszek :lol:
Jeśli przed strzelaniem sam byś te puszki opróżniał, to samopoczucie na pewno by się polepszyło :lol:
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:lol: Problem tylko w tym, że nie przepadam za piwem więc puszki musiałbym stawiać pełne :lol: Obawiam się, że co niektórzy mogliby mi tego nie wybaczyć :lol:
Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

A któż każe Ci pić piwo?
Oto puszka dla "smakosza" :D
Obrazek
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
ODPOWIEDZ