Obrazek

Pytanie o Hatsana 85 STG SAS

ODPOWIEDZ
Grzegorz K.
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:48
Lokalizacja: Słupsk/Ustka

Pytanie o Hatsana 85 STG SAS

Post autor: Grzegorz K. »

Zgodnie z zaleceniami admina przekopałem forum i jestem o krok od zakupu h 85 stg sas. I tu miałbym pytanie do osób posiadających ten sprzęt. Jakie są wasze wrażenia? Będzie to dobra wiatrówka dla początkującego?
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

A nie dało się do nich PW powysyłać?? Bo kilku ich już na forum jest.
Albo spytać w istniejęcych wątkach traktujących o harnasiach z tym systemem??
np:
http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=4838&start=0
http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=480 ... sc&start=0

Poświęć kolego odrobinę czasu na poczytanie regulaminu forum, bo w tym tempie możesz szybko wyczerpać limit "czerwonopaskowości"

Pozdrawiam serdecznie
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Grzegorz K.
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:48
Lokalizacja: Słupsk/Ustka

Post autor: Grzegorz K. »

Jeste takie forum offroadowe "rajdy4x4" i tam zawsze w takich przypadkach piszemy "wpada nowy na imprazę..." No i cholera się zemściło. Przepraszam :/ Człowiek napalił się jak za gówniarza... nie strzelajcie.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Masz Warana od Mańka, więc bądź z niego dumny i noś z godnością... tak szybko przemija ;) Ze swojej strony dodam że dla początkującego... każda wiatrówka jest dobra, bo każda cieszy! :)
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Grzegorz K.
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:48
Lokalizacja: Słupsk/Ustka

Post autor: Grzegorz K. »

Wiatrówka czyli nie-chińska-strzelba-wiatrówkopodobna-nosząca-5cm-na-5metrach :D Jutro bede miał swoją zabawkę :)

[ Dodano: Czw 14 Maj, 2009 09:32 ]
No i mam h90. Jak pisałem w wątku o rozboirce, zerknalem do srodka. Koncowka sprezyny jest u mnie splanowana, i sama sprezyna nasmarowana lekko takim róźiowym czymś. Nie wyciagalem jeszcze tłoka tylko odkrecilem łoże. Ten bolec łączący kostkę lufy znaciągaczem mogę wybić bez obaw? Wolał bym nie odkręcać lufy od korpusu.
ODPOWIEDZ