Obrazek

Zakupiłem Hatsana :)

ronnie80
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:21
Lokalizacja: Warszawa

Zakupiłem Hatsana :)

Post autor: ronnie80 »

Witam wszystkich strzelców polsko-tureckich!
W dniu wczorajszym stałem się właścicielem nowego Hatsana 80 STG 4,5 mm SAS, wyprodukowanego 10.2008.
Dzięki postom, który czytałem na tutejszym forum wybrałem akurat tą wiatrówkę. Mam nadzieję, że będę cieszył się jak dotychczas :)
Wczoraj zdążyłem strzelić parę razy dla sprawdzenia sprzętu. Generalnie jest super, tylko troszkę ciężko się łamie.
Przeczytałem sporo o "poprawianiu fabryki" itp ale mam trochę obaw i wątpliwości. Tuningu nie przewiduje narazie (gwarancja) ale chciałbym trochę uprzyjemnić użytkowanie.

Pozdrawiam,
Ronnie
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Witaj na forum !
Ciesz się dalej, (my też się cieszymy, że ty się cieszysz) Strzelaj i opisuj wrażenia, przyda się wszystkim :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1672
Rejestracja: 24 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Iwan »

Witam wszystkich strzelców polsko-tureckich!
Ale czemu tylko Polsko- Tureckich?? Czuje się dyskryminowany :lol:

Witaj :aloha:
Gratuluję zakupu i życzę przyjemnego strzelania :lowca:
Obrazek
Czy to z góry, czy pod górę – furman patrzy w końską dziurę.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Gratki :) Strzelaj i ciesz się sportem! Że ciężko się łamie - na początku normalne. Jak każdy sprzęt musi się troszkę dotrzeć (a i Ty biceps wyrobić :lol: ).
Tuningu może nie przewidujesz - ale przegląd zerowy przydałby się mocno. Zadzwoń do sprzedawcy swojego karabinka i dowiedz się jak to u niego wygląda, nie powinien robić problemu z gwarancją.
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Wita cię strzelec Polsko-Chińsko-Chińsko-Rosyjski :D
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
ronnie80
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ronnie80 »

Dzięki za miłe przywitanie :)
Zadzwoniłem do mojego sprzedawcy w sprawie przeglądu zerowego i gwarancji. Chyba trafiłem na bardzo porządnego człowieka bo zaproponował mi przegląd za darmo u rusznikarza na Grenadierów w W-wie. Czy mam być podejrzliwy? :hm: Czy się cieszyć? :D
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

W zamian możesz mu zaproponować darmowy przegląd komputera przez znajomego mechanika samochodowego, podobne 'napięcie' usług będzie.
Możesz być co najwyżej poBłażliwy i, w razie jakichś niespodzianek przy własnoręcznie przeprowadzonym przeglądzie, zażądać wymiany karabinka ;]
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Nie łapię Twojego sarkazmu Marcin. Kolega ma szansę na darmowy przegląd u rusznikarza. Jest taki zakład na Grenadierów - Arsenał się nazywa. Nie wiem jaką ma opinię w środowisku, należałoby myślę zapytać jakiegoś myśliwego. Co by nie zrobił - ronnie powinien dostać papier stwierdzający fakt wykonania usługi (doskonała podstawa do ew. reklamacji), a co więcej, kwit od koncesjonowanego rusznikarza potwierdzający że dysponuje pneumatykiem <17J. Czy ja już jestem zaspany i coś źle kombinuję :hm: ?
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

pod tym względem jak najbardziej ok!, ale czy bardziej nam zależy na papierku, który zrobi wrażenie na ew. policjancie, czy na poprawnym przeglądzie przez kogoś, kto zna się na danej dziedzinie, a nie - choćby nie wiem jak pokrewnej, to jednak - sąsiedniej?
także - troska o użytkownika, czy o karabin? ;)
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Fakt - jest to rzecz podstawowa, aby rusznikarz znał się na rzeczy w temacie wiatrówek. Nigdzie nie jest powiedziane że nie może! :)
Jeśli tak jednak nie jest - nie ma najmniejszego sensu "bujać" się z nim, a lepszy przegląd zerowy wykona większość kolegów z forum!

Zresztą, mam propozycję: (0-22) 810 18 61, to jest telefon do omawianego zakładu. Proponuję ronniemu zadzwonić i wyłuszczyć sprawę, że sprzedawca proponuje tam przegląd, itd. a następnie spytać i spisać (w niecnym celu przekazania nam ;) ) jaki zakres prac obejmuje rzeczony przegląd. Z odpowiedzi majstra, szybko wyniknie na ile jest kompetentny w kwestii pneumatyków.

No i możesz też dopytać sprzedawcę, czy jeśli jednak wolisz wykonać sam tenże przegląd, tudzież (możesz ściemnić) Twój wujek to Senio, również zachowasz gwarancję :)
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
ronnie80
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ronnie80 »

Jak radzicie tak zrobię :) Zadzwonię, umówię się i zapytam co będą robić. Napiszę oczywiście wyniki i skutki.
Wiem, że na forum jest dużo fachowców, ale kto się podejmie przeglądu bezpłatnie :)

Ronnie
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1672
Rejestracja: 24 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Iwan »

Wiem, że na forum jest dużo fachowców, ale kto się podejmie przeglądu bezpłatnie :)
Jestem pewien że niejeden zrobiłby to bezpłatnie i z chęcią :)
Ot takie hobby :D
Obrazek
Czy to z góry, czy pod górę – furman patrzy w końską dziurę.
Awatar użytkownika
wiktoras5
Posty: 65
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:47
Lokalizacja: Łochowo/Bydgoszcz

Post autor: wiktoras5 »

ronnie80 pisze:Jak radzicie tak zrobię :) Zadzwonię, umówię się i zapytam co będą robić. Napiszę oczywiście wyniki i skutki.
Wiem, że na forum jest dużo fachowców, ale kto się podejmie przeglądu bezpłatnie :)

Ronnie

Jak byś mieszkał kolego jakieś 200km bliżej to sam bym Ci pomógł z wielką przyjemnością :D Ot takie hobby ;)
K-PGS
HW 97K + DOT 4-16x42AO MD
HW 40
ИЖ 38 Made In USSR pięknystan :)
Awatar użytkownika
assassin
Posty: 310
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:58
Lokalizacja:

Post autor: assassin »

Jakbyś chciał wpaść do Łodzi to bym Ci pomógł bez żadnych kosztów, a i przy okazji moglibyśmy na pifko wyskoczyć. ;) oto hobby :PP
H33 + Alchemik Inside + PP3-9x40
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Ronnie, nic nie obiecuję, ale może w przyszłym tygodniu udałoby się sprokurować jakieś spotkanie ;). Miasto się zgadza, oby czas dopisał i możemy zajrzeć do fifajki!
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
ODPOWIEDZ