Obrazek

PROBLEM Z WYBOREM

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
dominik0016
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2008, 18:43

PROBLEM Z WYBOREM

Post autor: dominik0016 »

HCE SOBIE KUPIĆ WIATRÓWKE ALE NIEWIEM JAKI MODEL ZASTANAWIAM SIE NAD HATSANEM 58 I 90 I NIEWIEM CZY BRAC GO Z STG CYZ BEZ I CO TO WOHULE JEST TO STG. Gluwnie zalezy mi na duzej mocy i celności wiatrówki i niewiem czy te modele spełnią moje wymagania doradźcie mi. A moze jakąś inną wiatrówke z iinej marki tylko niewiem jaką do 600zł. zeby byla celna i mocna. slyszalem ze hatsany sa bardzo mocene ale niewiem czy to prawda a jesli tak to ktury bardziej. I jeszcze jedno pytanie ile czasu wytrzyma mi hatsan bez usterek i spadku mocy ( bede strzelal 2 razy w tygodniu po 60 śrutuw) z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 409
Rejestracja: 10 mar 2008, 20:47

Post autor: pg.25 »

dejavu? :D
Hatsan 75S+Alchemik+PP 6x40
sharps innova+chinka3.5-10x40
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Kolego - naprawdę masz problemy z czytaniem??
Po raz kolejny ten sam link o wiatrówkach hatsana:
http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=3756

A tg to hłyt małketingowy (brac bez tego) s przed tg oznacza bezpiecznik.
W tej cenie nie ma wiatrówek (nowych)mocnych i celnych (czytaj w granicach limitu), używanych chyba zresztą też nie ma.
Ludzie piszą po forach ale tym się nie sugeruj - BO JA NIE STREZELAŁEM - , że całkiem przyzwoity sprzęt to slavia 634 czy gamo hunter 440.

PS. Najpierw czytaj forum (nawet i to bron.iweb.pl - więcej o karabinkach innych firm) a potem zadawaj pytania - bo coś czuję, że i ten twój wątek wyląduje w archiwum. A po drugie pisz po polsku proszę (ja też byki walę ale sorki - czytać twój post to po prostu porażka).
Pozdro
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

No dobra, jest to pierwszy raz kiedy odsyłam kogoś do forum "do poczytania" podstaw i tematów przyklejonych.
Proszę zainstaluj sobie firefoxa 2.0 albo kup słownik.

Kłódka.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Zablokowany