Obrazek

Zakup Hatsana

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
bizon301
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwie 2008, 13:51

Zakup Hatsana

Post autor: bizon301 »

Na początek witam wszystkich.
Wiem że ten temat był przerabiany milion razy. I właśnie dla tego muszę napisać swój wątek. Po prostu za dużo na raz przyswoiłem informacji, i zupełnie się pogubiłem. :/
Planuję zakup wiatrówki. Kwota to około 350 zł +/_ . Obojętnie czy będzie to polimerowe, czy drewniane łoże. Ale... I tu zaczynają się schody. Znalazłem na necie takie coś:
55s

I zaraz potem wyczytałem, że mogę się nadziać na starą wersję z krótką lufą. Zaraz znowu wyczytałem, że 85 jest unowocześniony. I znowu nic nie rozumiem. Bo zaraz ktoś napisał, że trafiła mu się wersja stara.
Chodzi mi o pomoc w podjęciu decyzji. Który model pośmiga mi trochę bez stosowania turbo dopalaczy. Który stanowi kompromis między dewastowaniem wszelkich stodoło podobnych celów, a w miarę dobrą celnością. Dodam,że za małolata strzelałem sportowo z karabinka KBKS, i nawet nieźle mi szło. W granicach 98/100 na 60m. Mój najlepszy wynik.
I teraz chciałbym wrócić do tego.
Z góry dzięki za wskazówki.
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Cięzka sprawa :D Poszukaj sprawdzonego sklepu i po problemie ;)
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

bizon301 pisze:że mogę się nadziać na starą wersję z krótką lufą.
Cylindrem.
bizon301 pisze:Który model pośmiga mi trochę bez stosowania turbo dopalaczy.
Nieistnieje takowy.
bizon301 pisze:Po prostu za dużo na raz przyswoiłem informacji, i zupełnie się pogubiłem.
Noo, ten temat raz i "Srebrny Hatsan" drugi raz.
bizon301 pisze:W granicach 98/100 na 60m.
Gratuluję, chociaż dystans, jakiś taki, "niesportowy"...

Zacznij czytać. Amen.
Zablokowany