Obrazek

Luneta BS200+

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
duken
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2007, 8:39

Luneta BS200+

Post autor: duken »

Tak bez zastanowienia kupiłem na giełdzie lunetę o nazwie BS200+ lub BS2000 5x42

luneta ma 7 stopniowe podświetlanie w kolorze czerwonym

chciałem zobaczyć jakies informacje o niej i niestety na necie nic nie mogę znaleźć, może koledzy mi cos więcej o niej powiedzą, - złom czy może być ??

Obrazek

Obrazek
Hatsan 85
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Całkiem fajny celownik ,przypomina budową krótkie Leapers'y.
Mam coś takiego ,a raczej miałem bo odłupałem kawałek soczewki obiektywu próbując przefokusować lupkę :/ ,gwinty jak się okazało później były fabrycznie podklejone ,a ja zabrałem się za wykręcanie dość kiepskim narzędziem.
Lupka nigdy nie stała na sprężynie dlatego nie mogę nic powiedzieć o praktycznej wytrzymałości ,ale po niefortunnej przygodzie rozebrałem obiektyw i wieże i na tej podstawie mogę powiedzieć ,że lupka wykonana jest dość solidnie. Wszystkie elementy wykonane są dość dokładnie nie posiadają luzów i z tego powodu nic nie powinno się samo rozkręcać do kompletu mamy fabrycznie podklejone pierścienie soczewek ;) . Jeżeli wieże i ich sprężyna będą trzymać nastawy to będzie ok ,w tym celowniku o grzechotkę nie martwiłbym się.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
duken
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2007, 8:39

Post autor: duken »

jeszcze nie miałem okazji jej przetestować, ale mam nadzieje że nie będzie się przestawiać.

po testach napiszę jak się przez nia strzela
Hatsan 85
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

Robert, wiesz coś więcej o tej lupce? pod taką nazwą ja właśnie znałeś? jakie ma ona pochodzenie? widzę, że doty jakby inne od tych chińskich
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
duken
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2007, 8:39

Post autor: duken »

kupiłem na giełdzie elektronicznej w krakowie od gościa zza wschodniej granicy,
Hatsan 85
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
To chiński celownik ,ale nie należy do tych całkiem badziewnych. Jeżeli ktoś chce znaleźć informację o tym celowniku to w google wpisać takie hasła- AR-15 scope lub riflescope lub sight , SKS scpoe lub riflescope lub sight.
Na prędko znalazłem coś takiego http://www.cheaperthandirt.com/SCP402-1088-1544.html.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Zablokowany