Obrazek

Wrocław strzela (i nie tylko)

Awatar użytkownika
domin74
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 100
Rejestracja: 27 lut 2015, 8:35
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: domin74 »

No wtedy mogą się wq...ć te szerszenie i może być niewesoło :hm:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

domin74 pisze:No wtedy mogą się wq...ć te szerszenie i może być niewesoło :hm:
Kujawiaki coś o tym wiedzą :lol:
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

zbierały sobie "pszczółki' błotko na gniazdo, ja im nie wróg, tylko niech pszczólki nie rosną do wielkości kciuka... sterydów się nażarły france czy co ... :P
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6435
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: Czy jest ktoś chętny, żeby w niedzielę na osobowicach policzyć te "siersienie", potrenować trochę, rozpalić ognicho, itp... ?
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kilo
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 303
Rejestracja: 10 wrz 2016, 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kilo »

Jak tylko uda mi się wyrwać z domu to bardzo chętnie przyjadę
3x Niemiec, Niemka, Amerykanka i Czeszka= :hm:
szczelać nie umim ale ftrafiam 8)
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: diacon-fox »

Byłem dzisiaj...szerszeni jednak nie widziałem :hm: jutrzejszy dzień mam już zaplanowany wiec mnie nie będzie, choć przyznam, że z chęcią zmarnował bym trochę ołowiu w miłym towarzystwie. Strzelanie samemu to nie to samo :/
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Tak zerknąłem na "strzelających inaczej", to raczej będą na "wojennej ścieżce", czyli można jechać. Jeśli się wyrobię, to w okolicach południa chętnie z Qbusiem pogadam o karabinach. :)
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

Jak pogoda i potomstwo pozwoli tez się pojawię:)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

O! Taką niedzielę to ja lubię. Pogoda super. 20 st. słoneczko, brak wiatru. I co tu robić jak się ma czas? Na strzelnicę i trenować! I byłem (Wrocławska Strzelnica Obywatelska w Lasku Osobowickim). Byli też: Qbuś, Rysiek z córką, "2 PCP"-py, 1 "PCP-pini", i jeszcze ze 5-7 dusz strzelających, w tym dwie z "chinkami po przejściach" (już się przekonali, że sprzęt może im dużo przeszkadzać). Ale, jeszcze strzelectwo nie zginęło póki są nowi zainteresowani! Były rozstawione spinerki, figurki reaktywne, figurka "rezurekcyjna", biatlonówka, oczywiście moje kartoniki, ognisko niskopłomieniowe, kiełbaski... Była wymiana wiedzy o sprzętach strzeleckich, postawach strzeleckich, zawodach, regulaminach itp.itd. Gdyby Qbuś i Rysiek brali drobną opłatę za strzał z ich karabinków (a zwłaszcza Qbuś, który przytaszczył dwóch "dżentelmenów"), to jakaś mała dniówka by się uzbierała (ale było free!). A! Zapomniałem "Kołczany" też były i było trochę przerw regulaminowych, gdy zbierali swój "drewniany śrut". :) Tak w sumie, to nawet dobra okazja do treningu zachowań na zawodach. Gdybym nie był tak zajęty sobą (skupiony ;) ), to wyciągnął bym ten gwizdek i oswoił towarzystwo. :gwizd:
Wiem, wiem, wszyscy jesteście ciekawi jak tam mi szło. :hihi: Ano, mam stopkę blaszaną sklepaną z budowlanego kątownika i...chyba gorzej nie jest. Kombinowałem z chwytem palikowym po lewej stronie a"la Brandon i też nie ma co narzekać. Rękawice...muszę dalej szukać. Rowerowe za miękkie do oparcia paluchów, a podgumowana powoduje brykanie karabinka. Ostatecznie owinąłem karabinek szmatą co by się bardziej ślizgał (ewentualne zdjęcie może być na "e-tawernie"). Krzywą strzeliłem i lekko się zdziwiłem, że przy tej energii (a były 3 "chrona") w realu wyszło lepiej niż "ChairGunie".
Wnioski po dzisiejszym dniu na strzelnicy...Strzelanie w dobrym-kulturalnym towarzystwie jest lepsze niż samemu, a i sprzęt szybciej się znajdzie nawet do tuningu karabinka na miejscu. Wymiana informacji w realu jest lepsza i łatwiejsza, nawet internet nie musi być stabilny. :) (ciężej o "bana"! :D ) No i zakańczająć. Memento, które powinno się nosić na odzieży strzelców sprężynowych: "Stabilna postawa i powtarzalny chwyt "artillery hold" podstawą sukcesu"! Do zobaczenia na strzelnicy lub torze strzeleckim. ;)
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6435
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Safari pisze:(ewentualne zdjęcie może być na "e-tawernie")
Mówisz i masz :lol: :
Obrazek

I widok ogólny "piknikowców" dzisiejszych :D :
Obrazek
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:D Ktoś nawet fotel sobie przytargał :hihi: Fajnie macie :) Ja dziś niestety sam, ale nawet z wiaterkiem sobie jakoś radziłem.
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3170
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kamazek »

Dzisiaj pierwszy raz miałem okazję postrzelać w tak licznym towarzystwie e-tawerniaków !
Dzięki za ciepłe przyjęcie i cenne rady, szczególnie za prawidłowe ustawienie lunety do pionu :)
Może przed 11 listopada jeszcze się spotkamy, stawiam wtedy kiełbasę z ogniska !
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

Fajne...żelowane :) Ale znacie mnie. Nie byłbym sobą gdybym miał to co inni. Już z chłopakami na strzelnicy obstawialiśmy typy dla mnie...rękaw od koszuli non-iron, damskie nylonowe przechodzone rajstopy (najlepszy kawałek z kroku-dłużej posłuży :hm: , skarpeta bacy wersja "cool winter przewiew", filc z gumofilca sołtysa...i takie tam. 8)
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
Safari
Posty: 105
Rejestracja: 18 lip 2014, 22:11
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Safari »

108 pisze:
Safari pisze:...Rękawice...muszę dalej szukać. Rowerowe za miękkie do oparcia paluchów, a podgumowana powoduje brykanie karabinka. Ostatecznie owinąłem karabinek szmatą co by się bardziej ślizgał...
Marcin ja mam takie...Funkcjonalne i w miarę tanie a przede wszystkim zapewniają dobry chwyt karabinka.
Właśnie. Słowo klucz..."dobry chwyt karabinka". Zawsze jak to słyszałem to w głowie odzywało się słowo "imadło". Czy Ty też masz to na myśli? :hm:

[ Dodano: Nie 25 Wrz, 2016 21:42 ]
108 pisze: Rozumiem że HW też będziesz wymieniał na...B1 ;)
Nic nie mówiłem o zmianach podstawy!(karabinku) Mowa jest o dodatkach, o lepszej jego obsłudze. :killer2:
Im bardziej kocham ludzkość tym mniej przepadam za pojedyńczym człowiekiem.(F.Dostojewski)
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

http://www.military1st.co.uk/mpt-78-mec ... ticam.html

Polecam. Bardzo solidne i wygodne rekawiczki. W swoich ucharatalem paluchy i jest git :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ