Obrazek

Celowniki laserowe na HATSANACH

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Brocha
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2007, 23:59
Lokalizacja: Poznań

Celowniki laserowe na HATSANACH

Post autor: Brocha »

Może temat nie jest nowy, ale podzielę, się z Wami moimi doświadczeniami z użyciem celownika laserowego zamontowanego na Hatsanie 125 w celu dokładnego ustawienia przyrządów celowniczych. Czy to dobry pomysł czy nie to i czy to pomaga w ustawieniach to inna kwestia, ale miałem zamiar też postrzelać po zachodzie słońca przy kiepskiej widoczności na większe odległości. Celownik laserowy z metalową obudową, po zmroku świecił widocznym przez lunetę punktem na setki metrów i sprawdzał się w strzelaniu rewelacyjnie, naprawdę pomaga jak jest słaba widoczność przy strzelaniu rekreacyjnym, dla zabawy rzecz jasna, bo to żaden trening. Niestety celownik po ok 30 strzałach wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Jeśli ktoś jeszcze ma tego typu pomysły i mocnego Hatsana to szczerze odradzam, szkoda pieniędzy, choć przez te kilkadziesiąt strzałów prezentował się całkiem nieźle i spełniał swoją rolę. Nie wiem czy ten wyrób to taka tandeta czy wstrząsy są aż tak duże by niewielki metalowy celownik rozleciał się na pół :( Obrazek
AT-44, K-10, K-56, PT-85 i troche innego żelastwa
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

:zdziwko: ja rozumiem zeby optyka padła, w koncu taka troche waży ale takie za przeproszeniem gówienko sie rozleciało :zdziwko: :?
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
OgniomistrzKale
Posty: 85
Rejestracja: 06 maja 2007, 15:54
Lokalizacja: z lasu

Post autor: OgniomistrzKale »

No to mam problem rozwiązany :) . Właśnie się zastanawiałem czy nie kupić czegoś takiego, tak z ciekawości chciałem zobaczyć jak to się będzie sprawdzało. A miał może ktoś zamontowany kolimator :?: Bo to mnie też ciekawi...
Awatar użytkownika
KbUr35
Posty: 304
Rejestracja: 07 kwie 2007, 20:54
Lokalizacja: Warszawa - YelonkY
Kontakt:

Post autor: KbUr35 »

ja kiedyś zamontowałem taki dziadowski kolimator i się rozpadł na kawałki, ale
1. wcześniej leżał w szufladzie parę lat
2. był naprawde dziadowski
3. kolimator na łamańca jest trochę bez sensu, bo to dobre przy szybkim strzelaniu
Zablokowany