Obrazek

Sprężyna + prowadnica

Spam, Archiwum Forum.
tom84
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2007, 0:35
Lokalizacja: Piła/Poznań

Sprężyna + prowadnica

Post autor: tom84 »

Witam. Sorki jeżeli powielam posty na forum ale mam pytanie i nie moge znaleść odpowiedzi. Jaka sprężyna i jest najbardziej optymalna na harego ?? grubosci 3mm i dlugości 300mm ?? a i co z prowadnicą czy w takim razie musi być inna niż do standardowej sprężynki ?? Jak ktoś wie gdzie mozna zamówić dobry zestaw do przerobek typu sprężyna + odpowiednio dopasowana prowadnica to bede bardzo wdzięczny :) Pozdrawiam PS. Zaznaczam że chciałbym sie trzymać limitu ale być bliski tych 17 J :P
Awatar użytkownika
Currahee!
Posty: 208
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:47

Post autor: Currahee! »

tom84, tematow o tym bylo dużo i jeszce troche:

http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php ... 278da89503

http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php ... f145dff42b

a jak ci mało to polecam "szukaczke"

http://hatsan.siecplay.pl/search.php?si ... 864ebacea8

:D :lol: :)

Edit tomaschek30
Kuba, wulgaryzmy wykropkowane to też wulgaryzmy (przynajmniej dla mnie). Zobacz jakim ładnym słowem mozna je zamienić (w Twoim tekście dopisane przeze mnie na czerwono)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2007, 22:50 przez Currahee!, łącznie zmieniany 1 raz.
tom84
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2007, 0:35
Lokalizacja: Piła/Poznań

Post autor: tom84 »

Dobra ale jakieś dobre niamiary na ludzi sprzedających taki zestaw?? Czytałem że Alchemik ponoć sprzedaje zestawy tak ? PS. Ma gdzieś swoją ofertę?
Borys
Posty: 407
Rejestracja: 30 gru 2006, 13:26
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Borys »

Pozdrawia Darek: Hatsan 55 S + Leapers 3-9x40 AOMDLTS + ИЖ-53 + Laguna II 2,2 dCi 150 KM i coś jeszcze będzie...
tom84
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2007, 0:35
Lokalizacja: Piła/Poznań

Post autor: tom84 »

Ok dzięki za pomoc teraz trzeba bedzie zamawiac i tuningowac ;) A tak przy okazji co sadzicie o TASCO 4X32 ??
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Kuba! Kubuś! Stary, ja rozumiem że podaliście koledze wszystko co potrzeba ale ta wstawka? :) Stary no, no....są święta przecież ;) Odrobinka wyrozumiałości. Pozdro, Artur
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
tom84
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2007, 0:35
Lokalizacja: Piła/Poznań

Post autor: tom84 »

Dokladnie Kubuś niedobry.... A przy okazji MILYCH SWIAT. Szczególnie dla tych co zamiast z rodziną to na tawernie siedzą :evil:
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Tylko żadnych tasco z allegro!! Polecam dział "OPTYKA" :) Tasco z allegro na hatsana to tak jakbyś zwinął bilon, wsadził w lufę i wystrzelił :!:
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Przemku, nie do końca :), zapytaj kolegę Surveyor`a, jest drugim właścicielem Tasco 3-9x40, przy odpowiednio tuningowanym Hatsanie i podklejeniu dystansów długo posłuży :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
tom84
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2007, 0:35
Lokalizacja: Piła/Poznań

Post autor: tom84 »

No własnie pytam sie bo chodząć po rynku przed swietami jakis rusek mial wystawke z lunet, tak wiec majac wiatrowke misialem cos kupic ;) Zdecydowalem sie wlasnie na tego TASCO 4x32 (bez zooma, staly zoom 4X) http://www.sztucer.pl/sklep/item189_Cel ... scope.html Dodam ze dalem nie cale 60zł a po opisie w necie jak na KBKS'ach sluzy to na wiatrowce tez troche powinna :) PS. Chyba ze sie myle
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Problem w tym ,że ta lunetka tasco w sztucerze wygląda na oryginalną Tasco .22 MAG4x32
http://www.tasco.com/single.cfm?s=Rifle ... mag4x32std
http://www.opticsplanet.net/tasco-4x32-22.html#
Natomiast za 60zł to jest z pewnością podróba niskiego sortu tzw. bazartasco.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

tom84 pisze:Dodam ze dalem nie cale 60zł a po opisie w necie jak na KBKS'ach sluzy to na wiatrowce tez troche powinna :) PS. Chyba ze sie myle
No niestety ale sie mylisz, siły działające na lupke w wiatówce są wieksze niż w broni palnej a juz napewno wieksze niż w spokojnym KBKSie :)
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

tomaschek30 pisze:Przemku, nie do końca :), zapytaj kolegę Surveyor`a, jest drugim właścicielem Tasco 3-9x40, przy odpowiednio tuningowanym Hatsanie i podklejeniu dystansów długo posłuży :D
Ja miałem niestety do czynienia z "allegro tasco" 4x30 ponieważ mój brat jakieś 6 lat temu naciął się na chinkę plus tą właśnie "cudowną optykę". Przez nią widziałem mniej niż przez otwrte do tego o trzymaniu zera nie było mowy, a krzyż obracał się w środku po każdym strzale... Brata to zraziło do wiatrówek :/
Oczywiście nie twierdzę Tomku ,że nie można znależć gdzieś oryginalnego tasco które jakiś czas wytrzyma na hatsanie-szczególnie jak napisałeś "odpowiednio stuningowanym".
Ja do dzisiaj nie potrafię zapomnieć jak nie mogłem trafić w puszkę z 15m :)
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

ale to jest denerwujące jak zaczynasz miec wrazenie ze rzucając kamieniem byc trafił a srutem nie mozesz :maruda: ja ostatnio regulowalem otwarte i pomieszały mi sie strony i zamiast w prawo to w lewo, aż sie zdziwilem jak z 10m butelki nie moglem trafic, ustawilem otwarte na 0 i teraz butelka taka na 40m dostaje :lol:
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Przemku, Tasco o którym pisałem było "bazarowe". Po pierwszym strzelaniu odkręciły się pierścienie które trzymały soczewki. Odrazu zostały dokręcone i podklejone. Potem to Tasco dość dugo służyło mi na Harrym a następnie poszło do Harrego Tomka (Surveyor) i działa do dzisiaj, trzyma zero, nic się nie odkręca. Gdybym nie widział to bym nie uwierzył :D
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Zablokowany