Obrazek

Slavia 634 Ultra - cała prawda

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
Mcmilan
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2014, 9:18
Lokalizacja: północ Opolskiego

Post autor: Mcmilan »

I jeszcze jedno :! ... napisałeś mi : ..." gdybym dorwał tego w swoje ręce ... "

-szukam, ale nie widze. Chodziło o to aby lepiej żeby nikt mi już w tym dniu nie podpadł/wkurzył - takie to trudne do zrozumienia !?

A Pan dalej mi wmawia, że uszkodziłem karabinek. Nie rozbiłem tego - to zrobiliście WY !

Chetnie odwiedziłbym sklep jeśli byłby tego wart :bobas:
Awatar użytkownika
Spirit
Posty: 378
Rejestracja: 08 lut 2013, 18:15
Lokalizacja: Kurpie

Post autor: Spirit »

W sumie dobrze się stało, teraz może będziecie zwracać większą uwagę na to co wysyłacie bo gdyby nie klienci to wasza firma by przestała istnieć. Takie prawo rynku.

Ja jestem klientem i zawsze będę po stronie kupujących.
AT44-10S cal.22 + PP 4-12x50 AO
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Czegoś to ja nie rozumiem koleś dostał kasę , reklamacja uwzględniona w przyśpieszonym czasie a gościu dalej bije panię .
Hiszpan zrobiłeś źle trzeba było trzymać się procedur prawnych i urzędowych terminów , mało tego nasz milusiński sam przyznał na beżowym , że" poprawiał" po Tobie czyli złamał warunki gwarancji .
Doszedłem też do dziwnych wniosków "internet to potęga" wystarczy dobrze komuś d...... obsmarować na kilku forach a racja zawsze będzie po mojej stronie . Wykorzystam ta wiedzę może też coś kupię u Hiszpana tak na miesiąc i robię zwrocik a jak nie to rozróba ;) . No dobra bez jaj mam trochę honoru .
Zeniu to nie jest ankieta za kim jesteś i kogo popierasz , miałeś kiedykolwiek kontakt ze sklepem Cekaus ? udzielili Ci złej porady ? sprzedali Ci bubla ? nie uwzględnili reklamacji ?
No to feruj wyroków w tej sprawie bo nie masz powodów i z góry zakładasz winę sprzedawcy .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Także śledzę temat od paru dni i staram się nie zajmować stanowiska... Trudno ocenić obiektywnie przed monitorem kto ma rację.
Jednak teraz kupujący już przekroczył pewien próg przyzwoitości...
Reklamacja przyjęta i basta.
Uważam, że temat jest do zamknięcia.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
swinka
Posty: 137
Rejestracja: 08 kwie 2013, 9:55
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: swinka »

Po mału mam wrażenie, że Cekaus to jakaś świętość i choćby Cekaus napisał, że faktycznie trafił się przypadkiem jakiś bubel, to byście mu nie uwierzyli.

Ciężko powiedzieć kto jest tutaj winien. Z jednej strony faktycznie, ktoś mógł specjalnie popsuć karabinek, bo mu nie podpasował. Ale jest to też naciągane, bo mógł przecież skorzystać z prawa zwrotu, więc po co było psuć?
Z drugiej strony dziwi fakt, że dziwi fakt, że Cekaus wymienił karabinek, bo widząc zniszczenia mógł tego uniknąć i żadna federacja by tutaj nie pomogła. Z jednej strony rozumiem, "niech się odczepi", ale wygląda to trochę, jakbyście lekko poczuli się do tego, że może jednak to Wasza wina.
Nie wiadomo kto winien i to zostanie między Wami.

Na pytanie kolegi Krzyśka, ja miałem kontakt ze sklepem, i może nie należne do grona kolegów, ale średno mi się podobało. Raz jako biedny żuczek zapytałem o dostępność karabinka i zostałem olany.
Drugi raz jak miałem problem z OP25C. Jak dalem zdjęcia na forum wgniecionego tubusa, Cekaus od razu powiedział, że moja wina. Nie wypieram się tego.
Jednak napisałem maila, bo mimo wszytko montaż wydawał mi się ciasny, a nie było fizycznych śladów odkształceń. Zapytałem, czy w ogóle podlega to reklamacji, żadnych domagań, byłem gotów przyjąć na klatę że nie, bo żeś Pan popsuł.
Na maila ze zdjęciami odpowiedzi nie było. Po paru dniach zadzwoniłem. Najpierw był tekst, że czytali i zastanawiali się co odpisać, ale z rozmowy wynikło, ze raczej nie kojarzyli co pisałem w mailu :/
Jak się dowiedzialem, że stary montaż delty luźno jest na tubusie dowiedziałem się, że jest "chinski" i to dlatego, a do tego Vortex Diamontback ma najwyraźniej gruba warstwę farby. No ale ok.
Nie mówię tutaj, że Cekaus zły. Może trafielm na felerny montaż, może była w tym moja wina.
Chodzi o podejście do klienta, a raczej jego brak...
Do tego tekst o "urwaniu chwasta" w kontekście Slavi utwierdza w podejściu do klienta :/
HW100 S 4,5mm + Vortex Diamondback 4-12x40
HW95 Lux 4,5mm
HW40
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Wykorzystujesz temat do swoich żalów... Daj sobie spokój :cisza:
Mam ten sam montaż i używałem go na paru lunetach. O ile dobrze pamiętam to sam się przyznałeś w temacie, że nie właściwie dokręcałeś lunetę....
Odpuść sobie, proszę bicie piany.

Nie widziałem by ktoś tu bronił firmy Cekaus, chociaż wielu z nas zna osobiście całą załogę tego sklepu. Nie miałem slavii, więc trudno mi, obiektywnie, ocenić jaka jest rzeczywistość. Jednak Cekaus zachował się tu honorowo, więc sprawa powinna być zakończona.
Nowy użytkownik, tak jak Ty teraz, dalej się awanturuje co jest ciosem poniżej pasa i powodem dla którego zabrałem głos w tej sprawie.

Uważam, że Moderatorzy powinni zamknąć ten temat bo nic już mądrego dodać tu nie można.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

swinka pisze:Na pytanie kolegi Krzyśka,
A ja Ciebie nie pytałem bo Twoją historię znam .
Cekaus nie jest żadną świętością i dobrem narodowym i jedynym sklepem słusznym sklepem Tawerny . Czy mogli zrobić bubla pewnie , że tak każdy może ale rzekomą szkodę naprawili i po temacie .
Po mojemu było trochę inaczej ale to tylko domysły nie poparte dowodami .
Kończmy .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Jarek, nie będę na razie zamykał tego tematu bo nie jest wbrew regulaminowi.. a też po trochu nie chcę dawać nikomu powodów do posądzania moderatorów o stronniczość..
Jednak prywatnie jestem zdania że Mcmilian zaczął niepotrzebnie "dymić" zanim jeszcze Hiszpan miał szansę obejrzeć "swój towar".. :cisza:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

Panowie :cisza:

Popatrzcie na sprawę jak ja :!:

Dostałem informację o uszkodzonej muszce i dwóch śrubkach . Poprosiłem o natychmiastowe przysłanie karabinka .
W międzyczasie na forach problem ze Slavią urósł do wad :

1. .. lufy .. :hihi:
2. ... uszczelki ... :D
3. ... tłoka .. :PP
4. ... chropowatego spustu :lol:
5. ... krzywej osady ... :zdziwko:
6. ... nie podobał się zapach PKB ... ;( ... fiołkami miał pachnieć ???

Rozbierając karabin uszkodził trzy śruby w łożu niemal dokładnie tak , jak uszkodzone były śrubki w muszce . To do cholery , co mam sobie myśleć skoro mam odesłany karabin z pisemną deklaracją o odstąpieniu od umowy i przesłaniu karabinu w nienaruszonym stanie ;( A przecież rozebrał i ubabrał smarem do przegubów od korka po dno cylindra . Taki to z niego tuner .

A wystarczyło poprosić o drugą muszkę i wyjaśnienie , że trzeba sobie poluzować sprężynkę oporu spustu i wszystko byłoby ok .

Napuścił forumowiczów i tym samym zabezpieczył sobie zwrot kasy . To fakt . A Cekaus dla świętego spokoju kasę oddał , bo koszty przywrócenia do stanu Ultra tego egzemplarza były znikome .

Cwaniakować i kozaczyć to trzeba umieć . Dobrze , że nie znalazł mojego siwego włosa w środku , bo po analizie udowadniałby , ze karabin to ubiegłowieczny leżak magazynowy :maruda:

Może być już kłódka ... zaczyna mnie to nudzić ....
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Awatar użytkownika
swinka
Posty: 137
Rejestracja: 08 kwie 2013, 9:55
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: swinka »

Krzysiek, ja tylko dałem odpowiedź, bo pytałeś kol. Zenka czy miał ze sklepem kontakt skoro pisze. Ja odpisałem tylko i wyłącznie dlatego, bo miałem.

I na tym kończe. Nie bije tu piany, bo do Cekausa co najwyżej mam ale, że nawet na maila odpisać nie chcieli i tylko tyle.
Nie neguje że sklep robi złe karabinki, bo jestem pewien że robią je ok.
Jednak bez obrazy, ale posty pod moim znowu ukazują, że o sklepie nie wypada mówić źle
HW100 S 4,5mm + Vortex Diamondback 4-12x40
HW95 Lux 4,5mm
HW40
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

swinka pisze:Jednak bez obrazy, ale posty pod moim znowu ukazują, że o sklepie nie wypada mówić źle
Myślę, że nie do końca tak jest. Jest jeszcze parę, naprawdę, dobrych sklepów z wiatrówkami. Kupowałem wiatrówki i akcesoria w pięciu takich miejscach i zawsze było ok.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

Mcmilan po cholerkę rozbierałeś karabinek po odebraniu ze sklepu?? Jeśli faktycznie byly takie ślady itp to sie od razu odsyła i koresponduje! Tym samym skomplikowaleś jednoznaczną winę sklepu. W takiej sytuacji jest TYLKO Twoja wina, następnym razem sie nauczysz..
Co do cekausa, prawdopodobnie robi na przyzwoitym poziomie SPRĘŻYNOWCE, choć byłem nieraz i mam mieszane odczucia..
Faktem jest że w kwestii tego Problemu sklep zachował sie na koniec bardzo ok. I to jest najważniejsze teraz.
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

swinka pisze:ja tylko dałem odpowiedź, bo pytałeś kol. Zenka czy miał ze sklepem
No właśnie pytałem czy Zenek maił bo to jednoznacznie stwierdził
Spirit pisze:Ja jestem klientem i zawsze będę po stronie kupujących.
i nie ważne co klient zrobił i tak zawsze ma rację bo tysiąc kolejnych klientów czytaj klakierów będzie popierało jego tezę .
Grupa "Beaver"
soldier
Posty: 94
Rejestracja: 24 lip 2013, 22:32
Lokalizacja: 100Lica

Post autor: soldier »

doobra..
odpuśćcie juz z tym.. tak samo jak z gloryfikowaniem cekausa :!:
Amen
AT44 01/Diana Air King/Harry70= 4,5
bern
Posty: 50
Rejestracja: 20 paź 2013, 9:21
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: bern »

Hiszpan63 pisze:kup sobie klaser , znaczki i plastikową pęsetkę ... zmniejszysz ryzyko uszkodzeń .
zapewniam, że łatwiej uszkodzić znaczek niż karabinek.

swoją drogą to mój Hatsan (a raczej śrut z niego wystrzelony) z Cekausa zniszczył kulochwyt - należy mi się jakiś zwrot kasy :lol: ?
Zablokowany