Obrazek

Leapers SCP-640M 6X40 o stałym powiększeniu za 218zł

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
NBGKINOMYSZ
Posty: 30
Rejestracja: 12 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ZDUŃSKA WOLA

Leapers SCP-640M 6X40 o stałym powiększeniu za 218zł

Post autor: NBGKINOMYSZ »

Szukając lunety o stałym powiększeniu 6X40 wpadłem przypadkiem na takiego leapersa.
http://www.acmeimport.pl/sklep/celownik ... nimage.htm
Cena wg.mnie bardzo dobra (Polska-218zł ,USA-37$),24 m-ce gwarancji.Wszystko było by ok gdybym znalazł jaką kolwiek informację czy opinię na jej temat.Niestety albo jestem mało rozgarnięty,że nic na jej temat nie znalazłem albo niewiele na jej temat napisano.Może któryś z Was drodzy koledzy wie coś konkretnego i chciałby się tym podzielić.
Prosiłbym o istotne i przemyślane informacje, które mogłyby służyć pomocą wszystkim żółtodziobom takim jak ja.
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Model ten ma mocno zniekształcony obraz (efekt rybiego oka). Poza tym jako celownik jest bardzo krótki i możesz mieć problem z zamontowaniem go tak byś mógł wygodnie przez niego patrzeć. Prawdopodobnie musiałbyś pochylać mocno głowę do przodu co na dłuższą metę grozi bólem w karku. Co prawda istnieją wysunięte montaże ale po co utrudniać sobie życie...
Zamiast tego Leapersa wolałbym już poczciwego AGS-a 4x40 (full size) [w Cekausie za 210 zł]...
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

powiększenie x 4 jest trochę irytujące na dalsze odległości choć da się strzelać, x 6 sprawdza się o niebo lepiej i chyba właśnie takiej kolega szuka, polecić można jedynie lupki zza wschodniej granicy, cena troszkę wyższa ale razy 6 to razy 6 :)
AA TX200 HC
NBGKINOMYSZ
Posty: 30
Rejestracja: 12 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ZDUŃSKA WOLA

Post autor: NBGKINOMYSZ »

Dziękuję za szybką odpowiedź. A już myślałem,że to niezłe cacko. Dzięki wam znowu będę się zastanawiał: BELOMO 6X40 kontra LEAPERS 4X32. Niestety 280 zł za coś z goła ruskiego to trochę sporo,chociaż rekordziści na Allegro wołają 450zł-szczyt bezczelnści.
Z drugiej strony x6 to właśnie to o co chodzi. Gdyby LEAPERS miał dobre 6x40 mój problem byłby już rozwiązany. Póki co - wielkie dzięki za poświęcony czas.
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Belomo ma też lepszego mil dota. Gdyby belomo tak jak przed kilkoma miesiacami kosztowało 230 zł to już pewnie nie jeden dylemat byłby rozwiązany :)
Hatsan 80s + Belomo 6x42 Mil-Dot + Drwienko CUSTOM w budowie...
ODPOWIEDZ