Obrazek

Planowane ponowne spotkanie-piknik HFT w Gorlicach

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Planowane ponowne spotkanie-piknik HFT w Gorlicach

Post autor: stanley176 »

Witam kolegów. Jako, że już jakiś czas temu planowaliśmy spotkanie(ponowne :D ) w Gorlicach to chciałbym napisać parę słów.
Spotkanie miało by formę powiedzmy pikniku HFT. Miejscem byłby stary kamieniołom w okolicy Gorlic w miejscowości Łużna na tzw.Pustkach.
Termin spotkania 8-9 czerwiec(sobota i niedziela)-myślę,że pogoda dopisze i noce będą typowo czerwcowe. Teren jest typowo surwiwalowy- nocleg w namiotach lub samochodach. Ze swej strony postarałbym się o wodę w bańkach do mycia i picia, kuchenkę gazową turystyczną i postaram się postawić jakąś „wygódkę” żeby nie trzeba było latać z saperką po lesie, prawdopodobnie uda mi się załatwić namiot wojskowy.
Co do formy to pewnie określimy jak znajdą się chętni na takie spotkanie w terenie. Ale myślę, że w sobotę po przyjeździe przygotowujemy teren, ustawimy tor, namioty, pewnie i postrzelamy, wieczorem ognisko-gril i wszystko z tym związane :piwo: :gadu: .
W niedzielę może rozegranie zawodów takich dla nas, z tym, że przewidywałbym uczestnictwo ludzisków z zewnątrz(ponieważ byłoby ogłoszenie w lokalnych mediach) i dla nich byłaby osobna klasyfikacja.
To takie tylko moje luźne plany takiego spotkania jeśli będą chętni i oczywiście chętnych na takie spotkanie proszę o dyskusje w tym temacie i wszelakie sugestie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Staszek
BMK40+Weaver
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Jestem na TAK :) - Prawdopodobnie.
Czemu prawdopodobnie?
Bo nie wiem jak mi się kolano będzie sprawowało.
Co prawda, będę mógł być tylko w niedzielę bo w sobotę pracuje.
Jak się coś bardziej wyklaruje to pogadam z Naszą grupą ;)
Może chłopaki też się wybiorą, nie wiem co planują na czerwiec - które Zawody.
Ale może... końcu to tylko 50km.
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

Jeśli wszystko pojdzie po mojej myśli to wracam do Jasła na stałe ale co 2 tygodnie muszę jeździć do Srakowa. Nie jestem w stanie się zadeklarować czy akurat jakiś profesor nie wymyśli zaliczenia...
Co do samego spotkania wstępny plan bardzo mi się podoba. Sugestja na pw.
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Dzięki Piotrku za sugestię.
Dla osób ceniących wygodę na surwiwal rozeznam sytuację w temacie tanich noclegów i napiszę.Myślę, że coś się znajdzie :D
BMK40+Weaver
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Mam jeszcze pytanie.
Czy to ma być tylko piknik? Czy również Zawody?
Bo jeżeli Zawody to na bezowym można dać info i o wiele więcej osób przyjedzie.
Jak by nie patrzeć, miejsce jest w centrum zagłębia HFT.
Kraków, Tarnobrzeg, Rzeszów a to przecież tylko największe skupiska strzelców HFT.
Może by pogadać ze sponsorami i zrobić normalne Zawody.
Do każdej grupy dać jednego nowego i w ten sposób ściągnąć ludzi.
Co Wy na to?
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Pomysł fajny i godny zastanowienia.Muszę porozmawiać z Tomaszem i jeszcze paroma kolegami- to dzięki ich doświadczeniu i nieocenionej pomocy udało się zrobić poprzednie spotkanie w Gorlicach.Niektórzy z nich widzieli ten teren(Wiesiu, Piotrek, Grześ, Mirek) na którym planujemy spotkanie i najlepiej by było, aby się tu wypowiedzieli jako doświadczeni w tego rodzaju imprezach i coś doradzili na co nie ukrywam bardzo liczę ;) .
Tak że piszcie śmiało
BMK40+Weaver
Goldberg
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2013, 10:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goldberg »

no to wstepnie jak w pracy sie ulozy i zona poblogoslawi , a wy przyjmiecie nowego...pisze sie zarowno na sama imprezke jak i wczesniejsza pomoc (kopanie latryn to moja specialnosc 8) )
I tak jeszce od siebie - jako weteran kilkunastu spotkan wedkarskich w terenie.
Teren jest prywwatny? bo jesli nie...moga byc klopoty
Trzeba zorganizowac drzewo na ognisko - wiem ze kupowanie drewna (noszenie dreana do lasu) brzmi idiotycznie, ale naprawde warto
Kilkaset metrow od obozowiska wykopac latryne, wysypac troche wapnem...
Zawsze skory do pomocy - kłaniam sie nisko :]
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Witam.
1. Co do miejsc noclegowych dla osób które nie lubią nocowania w namiocie/aucie szczegóły podam jutro.
2. Co do terenu- teren należy do gminy Łużna i zorganizowanie imprezy jest za przychylnością wójta poparte pisemną zgodą.
Coś więcej napiszę jutro(nareszcie wolne) :D
Pozdrawiam
BMK40+Weaver
janusz35
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2013, 18:46
Lokalizacja: Gorlice i okolice

Post autor: janusz35 »

Ja też piszę się na tą imprezę. Mogę również pomóc w organizacji w miarę wolnego czasu.
Marksman 2004, HW 50s, FWB 150
Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

Odnośnie terenu gdzieś są zdjęcia z przedwiośnia. Nie jestem raczej doświadczony ;p ale wydaje mi się że można tam spokojnie rozłożyć sporo figurek.
Można pójść na całość i rozgłosić to jako zawody ale moim zdaniem trzeba iść powoli po schodach a nie skakać po kilka stopni. Wydaje mi się że na zawody przyjdzie jeszcze czas a zdobyte doświadczenia na pewno będą procentowały.
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Piotruś wydaje mi się,że masz rację, na pierwszy raz nie ma co się porywać na wielkie zawody.
Myślę, że tak jak w pierwszych planach zrobimy takie dwudniowe spotkanie , w sobotę przyjazd rozłożymy tor postrzelamy, wieczorem ognisko i integracja ;) ,a w niedzielę rozegralibyśmy zawody dla nas (i chętnych z zewnątrz)- myślę,że będzie fajnie.
Dzisiaj byłem w kamieniołomie i zrobiłem kilka fotek(sorry fotograf i sprzęt marny) ale może coś będzie widać.
Drzewa do lasu nosić nie trzeba, studnia z pompą jest na parkingu pod kamieniołomem.
Co do nocowania dla osób które chcą wygodnie spędzić noc(ale kto będzie spał :PP )są domki kempingowe http://www.domki-moszczenica.cba.pl/ (prąd,gaz,woda,prysznic, ubikacja,) 5 min. jazdy od kamieniołomu.cena wynajęcia domku ok.100zł do negocjacji co po rozbiciu na kilka(powiedzmy 6 osób) kosztowałoby parenaście zł/osobę.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
BMK40+Weaver
Goldberg
Posty: 18
Rejestracja: 07 maja 2013, 10:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goldberg »

jak mowi moja żona - aldente :] 8)
Michał_HATSAN
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2013, 21:35
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Michał_HATSAN »

Powie mi ktoś lub podeśle linka jak mniej więcej wyglądają te zawody? Jakie są warunki wzięcia udziału jak to wygląda? :)

stanley176 Powiedz mi jakie to miałeś dokładnie śruty w niedzielę na jarmaku pogórzańskim? Te słowackie :)
janusz35
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2013, 18:46
Lokalizacja: Gorlice i okolice

Post autor: janusz35 »

Cześć, wydaje mi się że to był taki:
http://allegro.pl/srut-diabolo-ktk-4-5- ... 38922.html
ale Staszek musi jeszcze potwierdzić. :)
Marksman 2004, HW 50s, FWB 150
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Boję się cokolwiek powiedzieć, bo nie wiem czy będę wtedy w kraju :/

Ale raczej nastawiajmy się na mini zlot dla nas, niż na zawody dla obcych.
No chyba, że frekwencja dopisze, to wtedy będą zawody mieszane a potem jakiś zlocik.
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
ODPOWIEDZ