Obrazek

II Opolskie Zawody Strzeleckie 05-05-2013

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

II Opolskie Zawody Strzeleckie 05-05-2013

Post autor: unkas »

Opolska Grupa Strzelectwa Terenowego OPOLE TEAM oraz Klub Strzelecki „GUN-SHOOT” zapraszają do udziału w „luźnych” jednodniowych zawodach HFT.
Wszyscy chętni, oraz pozytywnie zakręceni mile widziani.

Więcej informacji :
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=104742
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Już po... Tor był pełny gałęzi i niespodzianek, więc uzbierało się tyle ZER, że rozważaliśmy założenie stowarzyszenia zbieraczy takiej wartości :lol:

Na szczęście dobre towarzystwo naszej ferajny zrekompensowało nam te przykrości ;)
W każdym razie warto było odwiedzić Opole.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Jaro pisze:więc uzbierało się tyle ZER,
Jakiś Ty skromny , zer nazbierał :lol:
A o drugim miejscu zapomniał :?:
No to niech Wszyscy się dowiedzą - Jaro uratował honor grupy i wystrzelał drugie miejsce w HFT 2 :brawo: :brawo: :brawo:
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6443
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

yamrt pisze:Jaro uratował honor grupy i wystrzelał drugie miejsce w HFT 2
Jak to drugie ? Jaro chyba miał zły dzień i to by było wytłumaczenie, lub ewentualnie pogięty śrut. Gratulacje !!! :brawo:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Dziękujemy wszystkim za przybycie i za udział w zawodach, co do toru to właśnie takie było założenie, tor miał być "lajtowy" ale wymagający .
Jak ktoś robił jakieś fotki to proszę o wstawienie lub wysłanie na : unkas8(małpa))wp.pl
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

yamrt pisze:No to niech Wszyscy się dowiedzą - Jaro uratował honor grupy i wystrzelał drugie miejsce w HFT 2
Trochę bylem zdziwiony, gdyż mój wynik był bardzo słaby... Ale w oficjalnych wynikach przesunęli mnie na trzecie miejsce. Trochę dziwna sytuacja, gdyż statuetkę dali za drugie :hm: Mogli jakąś dogrywkę zoorganizować, jeżeli kolega miał tyle samo punktów...
Qbuś pisze:Jaro chyba miał zły dzień i to by było wytłumaczenie, lub ewentualnie pogięty śrut.
Dokładnie tak było... Nawet zero załapałem na pierwszej figurce, a potem ze trzy jedynki pod rząd. Następnym razem się poprawię :bobas:

Generalnie tor był bardzo ciekawy, co stanowisko to nowe wyzwanie. Czasem przez dłuższy czas szukaliśmy figurek. Były starannnie zamaskowane za krzakami.
Bardzo mi odpowiadała duża ilość figurek z kilzoną 15mm ;) Na tych stanowiskach moje HW97 pokazało co potrafi.
Pozostało czekać na nastepne zawody w Opolu. Ja z pewnością się na nich pojawię.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Jaro pisze:Na tych stanowiskach moje HW97 pokazało co potrafi.
HW samo nie strzela :!: :lol:
Tor bardo fajny ale czegoś mi zabrakło . Może gdybyśmy pojechali większą ekipą :?: to i szyszki by były i inne takie :hm:
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Jaro przepraszam w imieniu organizatorów za te pomyłki, co do miejsca to tak wychodzi z punktacji "count back" , no i mamy nadzieję że na następne przybędziecie większą ekipą :)
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Piotr, tym miejscem się nie przejmuj. Najważniejsza jest dobra zabawa ;) Też mam nadzieję, że następnym razem przyjedzie większa ekipa z e-tawerny, a zwłaszcza z GR Beaver.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

No to może będzie okazja więcej pogadać , bo w niedzielę z powodów organizacyjnych (małe zamieszanie co do lokalizacji toru) nie było go za wiele.

Chciałem zerknąć (strzelić) przez RV9 ale jakoś nie było okazji, może następnym razem.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Ano, chętnie bym porównał RV9 z BT. Czasem mi chodzi po głowie taki zakup, ale nie wiem czy warto. Weaver spisuje się doskonale.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

unkas pisze:przybędziecie większą ekipą
Na pewno :) Wpadnijcie do nas 18 05 do Góry u nas jest trochę inaczej . :lol:
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

No to jesteśmy umówieni :D
Awatar użytkownika
yogi9
Posty: 14
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:40
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: yogi9 »

Jarku
Nie ważne czy miałeś drugie a ja trzecie ,czy odwrotnie :D
Najważniejsze że bardzo miło spędziliśmy czas na zawodach :lol:
A poza tym statuetkę masz srebrną a nie brązową :brawo: :lol:
DIANA 54 AK+BUSHNELL LEGEND
HATSAN 135+BUSHNELL ELITE3200
CZGST CZE-WA
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Jarku
Nie ważne czy miałeś drugie a ja trzecie ,czy odwrotnie :D
Dokładnie to chciałem powiedzieć ;) Zdobywanie pucharków jest dla mnie miłym dodatkiem do zabawy i rekreacji. O ile dobrze sobie przypominam moje statystyki to częściej miałem ostatnie miejsca niż pierwsze :lol:

edit: ale już się zastanawiam nad zmianą karabinka. Może TX200 byłby lepszy :hm:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
ODPOWIEDZ