Obrazek

Co to za luneta ????

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Rafal12
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2010, 20:24
Lokalizacja: Przasnysz

Co to za luneta ????

Post autor: Rafal12 »

Witam myślę ze pomożecie nie wiem co za firma lunety?wiem jedynie ze to produkcja rosyjska mam oznaczenia z tubusu innych oznaczeń niema (raczej starte) luneta jest oksydowana numery te białe 9202463 pomarańczowe 9201<8>55
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 74
Rejestracja: 19 kwie 2008, 11:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: inside »

Witam po 1. nie pisz pogrubionymi literami po 2. zrób zdjęcie całej lunety.
Hatsan 90 [Alchemik inside] + PointPrecision 4-16x50AO
GALA
Posty: 30
Rejestracja: 20 maja 2009, 9:19
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: GALA »

Vomz to chyba nie jest. Pewnie to jakas malo znana luneta z przed "wieku"
rifleman

Post autor: rifleman »

Witam!
Zrób fotki całości i zmierz średnicę obiektywu (wewnętrzną) to może coś wymyślimy.
Na razie przypomina mi to PO 3-9x40. ;)
Rafal12
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2010, 20:24
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Rafal12 »

nie wiedziałem ze to komuś przeszkadza. luneta jest całkowicie rozebrana wiec hwilowo nie dam rady co do fotek. Vomz napewno nie vomz przyniej to <siano> mimo jego słabego stanu i zeby nie było jestem posiadaczem nowego vomza P8x56lf i mam porównanie na bron do celów łowieckich nie spełnia moich oczekiwań jest wielki strzelanie zniego to zadna przyjemność...
dodam jeszcze ze luneta ma
soczewki o powłoce zelone a od obiektywu fiolet
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Rafal12 pisze:nie wiedziałem ze to komuś przeszkadza. luneta jest całkowicie rozebrana wiec hwilowo nie dam rady co do fotek. Vomz napewno nie vomz przyniej to <siano> mimo jego słabego stanu i zeby nie było jestem posiadaczem nowego vomza P8x56lf i mam porównanie na bron do celów łowieckich nie spełnia moich oczekiwań jest wielki strzelanie zniego to zadna przyjemność...
dodam jeszcze ze luneta ma
soczewki o powłoce zelone a od obiektywu fiolet
Przepraszam, ale nie zrozumiałem :maruda:
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Rafal12 pisze:nie wiedziałem ze to komuś przeszkadza. luneta jest całkowicie rozebrana wiec hwilowo nie dam rady co do fotek. Vomz napewno nie vomz przyniej to <siano> mimo jego słabego stanu i zeby nie było jestem posiadaczem nowego vomza P8x56lf i mam porównanie na bron do celów łowieckich nie spełnia moich oczekiwań jest wielki strzelanie zniego to zadna przyjemność...
dodam jeszcze ze luneta ma
soczewki o powłoce zelone a od obiektywu fiolet
Litości :nie:
Bezbronny
Zablokowany