Obrazek

Tani Bushnell ????

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Awatar użytkownika
gnat8
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2006, 20:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: gnat8 »

Wierzbin pisze:
gnat8 pisze:Musze ja tylko regulowac ponownie po kilkudziesieciu strzalach
????
Czyli mam rozumieć, że już zero goni sobie jak chce?
Tak dlatego przed kazdym strzelaniem poswiecam 10 strzalow na wyregulowanie lunetki i potem juz zero trzyma sie dobrze przynajmniej jak strzelam sam bo wtedy wywalam nie wiecej niz 50 srutow. Narazie jestem w stanie to zniesc ale gdy sie pogorszy odesle lunete gosciowi z allegro niech mi wymieni.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Popełniasz chyba błąd, przed każdym strzelaniem punktowanym np. do tarczy zamiast 10-ciu strzałów na regulację lupki poświęc ok 20-tu na strzelanko luźne, np. do butelki lub puszki. Dlaczego:?: Otóż pierwsze kilkanaście strzałów tzw. rozgrzewa sprężynę i nie są stabilne dlatego że "wypoczęta" sprężyna jest zawsze nieco silniejsza i te ok. 20-tu strzałów pozwoli jej się ustabilizować :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Popełniasz chyba błąd, przed każdym strzelaniem punktowanym np. do tarczy zamiast 10-ciu strzałów na regulację lupki poświęc ok 20-tu na strzelanko luźne, np. do butelki lub puszki
Zależy też na jakim dystansie się strzela. Na małym, do 20 metrów, różnica w v0 będzie niezauważalna.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

ja mam sianie niestety i na 20m, strzelam głównie nie mniej niż 35m, z regułu 50m także mam obraz tego co się dzieje, naprawdę po wystrzeleniu ok 20 strzałów skupienie jest inne-lepsze:!:
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Tomaszek
Posty: 21
Rejestracja: 31 paź 2007, 13:04
Lokalizacja: Kraków/Chełm

Post autor: Tomaszek »

http://allegro.pl/item268952395_bushnel ... cena_.html co to za bushnell Panowie? Wart jest ceny? I czy wytrzyma na hatsanie?

PS: znalazłem jeszcze jeden celownik. Też nie wiem co o nim mysleć...
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

szczerze to nie przypomina bushnella a zresztą sam zobacz jak bushnelle wyglądają http://www.bushnell.com/ nawet logo nie w tym miejscu gdzie powinno być. Bo zawsze rogi są na zakrętkach.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
jurek

Post autor: jurek »

Bo zawsze rogi są na zakrętkach
Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić obejrzyj sobie dokładnie wszystkie lunety, a sam stwierdzisz że nie masz racji. Rogi nie tylko są na mocowaniu wieżyczek ale również na zaślepkach.

P.S. Zresztą już mam pewność to oryginalny Bushhnell, nie ładnie wprowadzać kolegów w błąd.
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Nie przypomina mi on żadnego bushnella jakie widziałem dlatego tak napisałem. Nie bez podstawnie. Dziękuje za poprawienie błędu :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Jurek,
Zakładając, ze jest to Bushnell Sportsman, to każda sprężyna Ci go roztrzepie.
Z Bushnelli entry level na sprężynę to seria Trophy, "dedykowana" to Legend. Sportsman i Banner sobie daruj.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
jurek

Post autor: jurek »

Oczywiście Marku masz rację, bo to chyba najsłabsza wersja Bushnella, jednak według mojego śledztwa jest to oryginał.
ODPOWIEDZ