Obrazek

Gdzie moge dostac Belomo????

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
thmc88
Posty: 17
Rejestracja: 09 lip 2006, 18:57
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: thmc88 »

popatrz na cene :))) ja zastanawiałem się nad Vomzem ale nie wiem jaki musiałbym mieć montaż / pokrowiec itp :D
póki co najlepszym wyborem jest chyba Point Precision ... cena, gwarancja, obraz, powiększenie ... chyba nic więcej nie musze dodawać :))
Hatsan55 + Point Precision 3-12x42
accent1
Posty: 20
Rejestracja: 24 sie 2007, 23:23
Lokalizacja: Lubin

Post autor: accent1 »

Narazie napisalem do takiego jednego co mial belomo z krzyzem 1a czy mildotem (??) za 100 zł.... czekam aż odpowie. Na allegro jest Vomz za 200 z 3 grotami używany. Jego cena jest ok. ale pewnie czatują ludzie na niego :)

380 zł za lunetke to za dużo z montazem jednoczęsciowym nawet ok i mildotem ale za lunetke to za duzo jak dla mnie - zwłaszcza ze moj hatasanik mniej kosztuje :)

Luknelem na tego http://www.allegro.pl/item227042313_lun ... 4_mc_.html

Pointa + montaż, hm tani i gwarancja.. :) Mniam.
Tylko pytanie gdzie owe PP nabywać aby nie trafić na chinke...

No i jaki model 3-9 czy jakis staly np 4 czy 6 ( o ile są 6).
Hatsan s90 +tasco 4-9x40, walterek CP 88 nikielek :) Początkujący strzelec :)
Awatar użytkownika
thmc88
Posty: 17
Rejestracja: 09 lip 2006, 18:57
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: thmc88 »

dlatego jedyną sensowną drogą jest PP... Belomo jest droższe i nie ma go z MilDot. Vomz jest drogi, a tańszy z 3grotami nie nadaje sie do wiatrówek :D
Można też pomyśleć o Leapersach ale póki co PP troche je wyprzedziły :]

Ps. dla mnie 380 to też bylo za dużo :D kupiłem PP, kulochwyt, śrut, pokrowiec i zmiesciłem sie w 300 zł :] mam wszystko co potrzebowałem :D
Hatsan55 + Point Precision 3-12x42
accent1
Posty: 20
Rejestracja: 24 sie 2007, 23:23
Lokalizacja: Lubin

Post autor: accent1 »

a gdzie kupiles PP w zielonym sklepie??
Hatsan s90 +tasco 4-9x40, walterek CP 88 nikielek :) Początkujący strzelec :)
Awatar użytkownika
robert87
Posty: 61
Rejestracja: 23 kwie 2007, 8:27
Lokalizacja: Kielce (okolice)

Post autor: robert87 »

powiem wam jedno !!!! rozpocząłem ten temat..........bylem zle nasatawiony na produkcje chinska (jezeli chiny tzn badziew) jednak tak nie jest! PP jest idealna lupka za ta cene i watpie jezeli ktos znajdzie cos lepszego (parametry!!!! a i jakosc wykonania nie mam nic za zle jak narazie) jest bardzo dobra + gwarancja a po za tym 42x to baaaaardzo duzo i w spokojnosci wystarcza....ale to tylko moje spostrzeżenia..........:) pozdr :)

ps.. nie jestem pewien ale 3/4 produktów na swiecie produkowanych jest wlasnie w chinach....leapersy rowniez robione sa przez male zolte raczki tak wiec pozostaje glebokie zastanowienie.....ale moim zdaniem to jasne
Ostatnio zmieniony 30 sie 2007, 22:00 przez robert87, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan 90STG + Alchemik:) + PP 3-12x42
accent1
Posty: 20
Rejestracja: 24 sie 2007, 23:23
Lokalizacja: Lubin

Post autor: accent1 »

OK dzięki :) ja też bede mial zestaw alchemika - ile dotychczas oddaliscie strzałów na PP - już ją prawie kupuje ale lekko się waham :) hehe. 239 za 3-12x42 + montaż za 239...
szok za vomza bym miał 380 + montaż 100 ( z wysyłką).... Nawet taniej mozna (belmo _ montaż ) ale i tak ten PP jest tanszy i choćby się spiepszył ma gwarancje 2 lata :) Tylko jaki wybrać 3-9 czy 3-12
Ja bym obstawał za wiekszym 3-12 bo jest x42.
Z opisów wynika ze solidny.
Hatsan s90 +tasco 4-9x40, walterek CP 88 nikielek :) Początkujący strzelec :)
Awatar użytkownika
robert87
Posty: 61
Rejestracja: 23 kwie 2007, 8:27
Lokalizacja: Kielce (okolice)

Post autor: robert87 »

ja od wczoraj(wczoraj dostalem PP) jakies 300 ale jak narazie musze uporac sie z przesuwajacym sie montazem a z lupka jak narazie OK jak nowka ......0 jak mur ;)
Hatsan 90STG + Alchemik:) + PP 3-12x42
Awatar użytkownika
thmc88
Posty: 17
Rejestracja: 09 lip 2006, 18:57
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: thmc88 »

hehe ja nie mam zestawu alchemika :D jeszcze nie strzelałem, ale lupka juz siedzi na Harrym :) wkręciłem montaż solidnie, nie ma prawa nic sie przesunąć ... zawsze moge wkręcić śrubke stopującą ;d

trzeba zachwalać dobry produkt i tyle :) ja mam 3-12 i wg mnie to dobra opcja ;] 12 to bardziej bajer, bo trudno na nim patrzeć... najlepszym wyjsciem jest chyba 6 . ale nawet na 3x widać bardzo dobrze, sporo lepiej niż na otwartych i to sie ceni :D
Hatsan55 + Point Precision 3-12x42
accent1
Posty: 20
Rejestracja: 24 sie 2007, 23:23
Lokalizacja: Lubin

Post autor: accent1 »

Jak masz bez tuningu to uważaj ja sobie strzelalem i mi osada z polimeru pękła (okolice spustu i przy kolbie)...
No niby takie nic a osada z drewna 100zł a nikt nie chce sprzedać z polimeru - narazie zdecydowałem się skleić epoxy dragon gospodarczy i zobaczę co z tego wyjdzie.
Hatsan s90 +tasco 4-9x40, walterek CP 88 nikielek :) Początkujący strzelec :)
Awatar użytkownika
robert87
Posty: 61
Rejestracja: 23 kwie 2007, 8:27
Lokalizacja: Kielce (okolice)

Post autor: robert87 »

jeszcze nie strzelales a juz mowisz zie sie nie przesunie...przesunie sie i tego jestem pewien!!!!! prawie obcielo mi storpke wymienilem srobke zahartowalem i skrcenie na kalafonie mam nadzieje ze pomoze....a nawiasem standardowy kolek stopujacy w montazu to totalny badziew!!!! :)
Hatsan 90STG + Alchemik:) + PP 3-12x42
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Daras pisze:ale chyba do trzech grotów też można sie przyzwyczaić
No pewnie że można :) Kiedyś takie miałem i to właśnie w Belomo. Przy strzelaniu na jednym dystansie świetnie się sprawowały. Niestety na innych nie da się brać poprawek.
Zablokowany