Obrazek

Hatsan miejsce na rynku wiatrówek

wolan
Posty: 49
Rejestracja: 31 gru 2006, 18:07
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: wolan »

No też mi się wydaję ja i tak jak kiedyś kiedyś kupie jakiś karabinek z wyższej półki to i tak nie sprzedam Hatsana bo raczej będzie to nie opłacalne:) więc nawet lepiej jak zostawię go ojcu czy bratu i będziemy ostro konkurować;) i tu właśnie poruszyłeś też coś bardzo ważnego lubić swój karabinek :) :hm: to jest tak lubię go za to że ładnie wygląda min. nie kupiłem slavi która jest dla mnie jakoś mało agresywna chodzi mi wygląd ale ogółem jej wykończenie jest bardzo ładne :) ale denerwuje mnie jakoś że coś mi sie w nim kopie co trochę ale już jest poprawione w nim tyle rzeczy że już chyba nie będzie miało się co psuć :) więc w pełni będę zadowolony :) no i o to właśnie chodzi.
Pozdrawiam
Hatsan 70 + tuning by Alchemik + Leapers 3-9X32 AO 1 MIL-DOT
Awatar użytkownika
Cyberstrzelec
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cyberstrzelec »

No i doszliśmy Chłopy do sedna sprawy. Trzeba kochać to, co się ma, kochać strzelanie, a wyniki będą coraz lepsze. :D Niezależnie od tego jaki ma się przęt. Najważniejsze jest to, co Nas łączy - wspólna pasja. :D
H-55 TG (tuning) + Leapers 3-9x40 Mil Dot
Beretta Px4 Storm
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

No patrz byłem na zlocie i nie zdążyłem odpowedzieć w tym temacie... Hatsan ma oczywiście ograniczone możliwości ale przez co trafienie sprawia wiećej satysfakcji. Jabym chciał zawsze trafiac to bym sobie FWB kupił ale trafianie za każdym razem jest po prostu nudne :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
opusDead
Posty: 170
Rejestracja: 12 sty 2007, 22:06
Lokalizacja: Czewa

Post autor: opusDead »

No oczywiście... za to nietrafianie to zaj..bista zabawa :lol:
Pearl Jam - Chorzów 2007 - Spin the black...
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Wydaje mi się ,że po to się strzela aby trafiać :) ,żeby jeszcze mniej się nudzić to proponuję B1 wtedy nudne stanie się nietrafianie.
Rozumię ,że kupujemy Hatsana ze względów ekonomicznych lub nawet jak pisał MaszotTC posiadając kasę nie potrzebujemy lepszego sprzętu ,miłośnicy tuningu mają pole do popisu i nie inwestując bardzo dużo podnoszą ich jakość ,w razie błędu nie ryzykują utraty dobrego i drogiego karabinka. Ale kupować Hatsana aby nie trafiać to jest śmieszne :) .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
mmajstruk
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:19
Kontakt:

Post autor: mmajstruk »

No, tak trochę OT stwierdzę, że wystarczyło mocniej tupnąć i nagle okazało się że wszyscy są tutaj MIŁOŚNIKAMI, i jakoś zniknął szowinizm, a zaczęła się rozmowa o tym co najważniejsze. Także o tym jakie NAPRAWDĘ ma zalety Hatsan. :brawo:

Koledzy przede mną pięknie i doskonale ujęli to, do czego dochodziłem przez 5 lat. :lol:
Miłek Majstruk
Obrazek
Szczęście sprzyja lepszym!
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Jakbyś postrzelał 9 godzin tygodniowo to naprawdę by Ci zbrzydło ciągle trafianie gdzie róznica między strzałami wynosi pare milimetrów. A z obecnym karabinkiem trafianie jest poprostu trudnejsze, tak jakbys grał w gre komputerową, jak masz za łatwo podnosisz sobie poziom ja go podniosłem zmieniając sprzęt z tego najdroższego na ten tani. I myślę że gdybyś trafiał za każdym razem gdzie chcesz to byś nie miał z tego radośći przez chwile i owszem, ale bez wyzwań ten sport staje się bez sensu tak jak bez sensu było by ciągle nie trafianie a hatsan to pół na pół te nietrafienia które mam wynikają przeważnie z błędu strzelca, poprostu wiatrówka jest bardziej wymagająca niż inne droższe ale co nie oznacza że nie można zniej porządnie strzelić można ale trudno :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Kornelu nie wiem dlaczego trafianie Cie nudzi ja mam o dziwo na odwrot. Jak nie moge w cos trafic to jestem znudzony strzelaniem i zly po czym zwijam biznes i ide do domu. Ja ujme to tak. Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Mam hatsana i go lubie. Mialbym FWB rowniez bym je lubil (swoja droga i tak je bede miec ]:-> och wirus 300s :D )
Bezbronny
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
No cóż jak widać każdy ma inne priorytety ,ja tam wolałbym trafiać raz za razem i z dziesięciu strzałów robić jedna dziurę :) .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Owszem, nie ma nic przyjemniejszego od celnego strzalu podczas wypadu na strzelnice :) Jak sie nudzi juz strzelanie do celu, ktory staje sie zadnym wyzwaniem to poprostu zwiekszamy odleglosc albo zmniejszamy cel i znowu staramy sie trafic :) Nie rozumiem, jak trafianie moze byc nudne.
Bezbronny
Awatar użytkownika
opusDead
Posty: 170
Rejestracja: 12 sty 2007, 22:06
Lokalizacja: Czewa

Post autor: opusDead »

KM88 pisze:Jakbyś postrzelał 9 godzin tygodniowo to naprawdę by Ci zbrzydło ciągle trafianie gdzie róznica między strzałami wynosi pare milimetrów.
Nie rozumiem co piszesz.
Jak trafię z rzędu 5 łusek .22 z 50m to mnie to nie denerwuje- wręcz przeciwnie. Poza tym HFT, bez względu z jakim sprzętem się uczestniczy w tej dyscyplinie, jest strzelaniem urozmaiconym. Jeśli chodzi już o taką filozofię strzelania, to kup sobie Theobena, W. Patriota lub Tomahawka- karabiny równie wymagające co Hatsan, ale jak je opanujesz odwdzięczą Ci się bardziej niż Hatsan.
Miejscem Hatsana, Slavii, HW30 etc. na rynku jest zaszczepienie bakcyla strzelania. Hatsan jest dla tych, którzy wolą inne wrażenia ze strzelania.

Niestety teza o tym, że trafianie jest nudne jest bez sensu i nie chcę się rozwodzić dlaczego.
Pearl Jam - Chorzów 2007 - Spin the black...
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

jak mi się znudzi mordowanie z karabinem sprężynowym to kupie coś innego ale puki co nie mam zamiaru :)

[ Dodano: Pon 26 Lut, 2007 19:04 ]
No cóż widać nie spotkałem się ze zrozumieniem :) ale rozumiem zapewnie nieliczni trenowali strzelectwo i wiedzą co to naprawdę oznacza i miałem taki czas że strzelanie naprawdę mi zbrzydło i już patrzeć na śrut nie mogłem a na sama myśl o strzelaniu wszytsko mnie bolało i to ciągle trafianie w te ukucie od szpilki z 10m raz pare mm w lewo raz w prawo i tak wkółko żeby tych mm było coraz mniej to naprawde może zbrzydzić strzelanie.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
ligi
Posty: 141
Rejestracja: 16 sty 2007, 1:28
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: ligi »

KM88 pisze:jak mi się znudzi mordowanie z karabinem sprężynowym to kupie coś innego ale puki co nie mam zamiaru :)

[ Dodano: Pon 26 Lut, 2007 19:04 ]
No cóż widać nie spotkałem się ze zrozumieniem :) ale rozumiem zapewnie nieliczni trenowali strzelectwo i wiedzą co to naprawdę oznacza i miałem taki czas że strzelanie naprawdę mi zbrzydło i już patrzeć na śrut nie mogłem a na sama myśl o strzelaniu wszytsko mnie bolało i to ciągle trafianie w te ukucie od szpilki z 10m raz pare mm w lewo raz w prawo i tak wkółko żeby tych mm było coraz mniej to naprawde może zbrzydzić strzelanie.
Brak slow :lol: jakbys zjadl wszystkie rozumy :lol: przynajmniej twoje posty mnie bawia :brawo:
AA S410 + SCP3-6245AOMDL + Big Wheel :)
Awatar użytkownika
maszotTC
Posty: 98
Rejestracja: 12 lut 2007, 16:47
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: maszotTC »

miałem taki czas że strzelanie naprawdę mi zbrzydło i już patrzeć na śrut nie mogłem a na sama myśl o strzelaniu wszytsko mnie bolało i to ciągle trafianie w te ukucie od szpilki z 10m raz pare mm w lewo raz w prawo i tak wkółko żeby tych mm było coraz mniej to naprawde może zbrzydzić strzelanie
No nie!! Chyba deczko przesadziłeś.
Jeżeli trafianie w punkt Cię nudzi to masz dwa wyjścia:
1. Porzuć te wspaniałe hobby.
2. Zrób ze swoich umiejętności użytek i pokaż w Morsku co Hatsan w dobrych rękach potrafi deklasując konkurencję i zgarniając główne trofeum, czego szczerze Ci życzę.
Wiemy, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki co o tym nie wie i je czyni.
Awatar użytkownika
parashut
Posty: 240
Rejestracja: 26 cze 2006, 1:26
Lokalizacja: z niedaleka

Post autor: parashut »

Nie no, nie rozumiecie Kornela, poprostu większą frajde sprawia mu opanowywanie trudnego harego niż strzelanie z matchowych nie kopiących karabinków, zresztą wszystko może się znudzić, to czemu by nie łatwe trafianie ;)
Hatsan 90s (tuning) + Belomo 6x42 MD
ODPOWIEDZ