Obrazek

Hatsan STRIKER 1000S DG VORTEX -co myślicie o tej wiatrówce

Awatar użytkownika
paola123
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2016, 17:45
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: paola123 »

wiatq pisze:A poz tym jeśli nie minęło jeszcze 2 tygodne od zakupu to możesz im odesłać bez podania powodu i mają Ci obowiązek oddać kasę.

A właśnie ... czy kupiłaś z tej strony na której była informacja o spuście QT czy na ten na której go nie było... bo jeśli na tej z informacją o QT to mimo że zmienili to możesz żądać zwrotu pieniędzy w związku z otrzymaniem produktu niezgodnego z opisem.
kupiłam z tej strony, co było napisane QT
nigdy bym nie kupiła przecież wiatrówki z takim spustem jak jest ten, jedyne co to muszę zwrócić, innego wyjścia nie widzę
tylko jeden problem, wiatrówka ma malutkie śladu użytkowania, ale dosłownie bardzo malutkie, boje się ze mogą się doczepić o to , i zostanę z tą wiatrówką, że nawet nie wspomnę o forsie puszczonej w błoto..

[ Dodano: Pią 24 Cze, 2016 22:33 ]
Mamutowicz pisze:
paola123 pisze:[...]a ci idioci ze strony co zamawiałam powiedzieli że moge sobie odesłac do ' dzialu reklamacji i gwarancji ' , [...](
Na Twoim miejscu skorzystałbym z tej opcji i kupił np H90 ..
H90 mam już , bardzo długo . i szczerze mówiąć, mogłam sobie kupić tego samego H90, przynajmniej byłam z niego bardzo zadowolona, teraz jest na emeryturze ;)

[ Dodano: Pią 24 Cze, 2016 22:37 ]
wiatq pisze:Jeśli ta wiatrówka posiada dspust QT to powinna mieć 3 śrubki a nie jedną. dwie z przodu języka spustowego i jedną za nim - jeśli jest inaczej to raczej nie jest QT a jeśli nie jest QT to za dużo nie wyregulujesz.
A tak na szybko to tu znadziesz info jak regulować spust.
https://www.youtube.com/watch?v=ymvmuEVVLDs
Na filmie spust ma inne śrubki (u Ciebie powinny być malutkie robaczki, a w zestawie z wiatrówką powinnaś dostac kluczyk do nich), ale ich lokalizacja i działanie jest takie samo.
wiem, że powinny być 3 śrubki do regulacji, jest jedna, ewidentnie mnie idioci oszukali względem wiatrówki i pieniędzy ;/
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Post autor: wiatq »

Idź w zaparte - zostałaś oszukana ... opis był niezgodny z rzeczywistością ... a dokładniej rzecz ujmując - rzeczywistość okazała się być niezgodną z opisem.

Ale swoją drogą zapytam - co się stało z H90 którego miałaś że musisz go wysłać na emeryturę, albo czego Ci w nim brakuje że szukasz wśród Striker Edgów?
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
paola123
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2016, 17:45
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: paola123 »

wiatq pisze:Idź w zaparte - zostałaś oszukana ... opis był niezgodny z rzeczywistością ... a dokładniej rzecz ujmując - rzeczywistość okazała się być niezgodną z opisem.

Ale swoją drogą zapytam - co się stało z H90 którego miałaś że musisz go wysłać na emeryturę, albo czego Ci w nim brakuje że szukasz wśród Striker Edgów?
W zaparte pójdę na pewno, tylko problem w tym, że nie wiem gdzie ją oddać, czy do zwrotu na gwarancje, czy do działu reklamacji. Tak jak wcześniej pisałam , wiatrówka ma malutkie ślady użytkowania, czyli rysę lekką na lufie , i śrubkę lekko startą tam gdzie niby miała być 'regulacja spustu'..

A jeśli chodzi o H90, to oczywiście dalej ma wszystko to co uwielbiam, ale już długo mam, też już nie jest taki celny, sprężynę niedawno wymieniałam , myślałam nad tym też , żeby nie kupować nowej , tylko 'poulepszać' H90, ale chciałam też narzeczonemu zrobić prezent, chciałam ze sprężyną gazową, bo wydaje mi się, że takie wiatrówki są długo wytrzymałe.
Chociaż teraz, jak wrócę wspomnieniami do strzelania na początku z H90, to.. aż miło wspominać. Tak wspaniale się strzelało, teraz żałuję, że nie kupiłam tego H90..
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Sprężynę gazową, czyli hatsanowski vortex sobie daruj. To że są trwalsze, stabilniejsze i mniej kopią, to kolejny przykład na to, że opis nie idzie w parze z rzeczywistością. Jeśli uda Ci się odzyskać kasę, to kup któregoś z tej stronki http://www.debowewiatrowki.pl/index.php ... r=category .Może nie wyglądają tak atrakcyjnie jak Striker, ale satysfakcja z celnego i przyjemnego strzelania gwarantowana ;) .
Awatar użytkownika
paola123
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2016, 17:45
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: paola123 »

janusz22551 pisze:Sprężynę gazową, czyli hatsanowski vortex sobie daruj. To że są trwalsze, stabilniejsze i mniej kopią, to kolejny przykład na to, że opis nie idzie w parze z rzeczywistością. Jeśli uda Ci się odzyskać kasę, to kup któregoś z tej stronki http://www.debowewiatrowki.pl/index.php ... r=category .Może nie wyglądają tak atrakcyjnie jak Striker, ale satysfakcja z celnego i przyjemnego strzelania gwarantowana ;) .
dzięki za linka ;)

właśnie, celna wiatrówka, to co uwielbiam.
jak uda mi się odzyskać kase, to oczywiście kupię H90. ; )

[ Dodano: Sob 25 Cze, 2016 21:49 ]
a co jeśli nie przyjmią wiatrówki bo stwierdzą , że zbyt wygląda na używaną ?
( dla przypomnienia , nie jest używana, ma tylko małą ryskę na lufie i lekko zrysowana śrubkę - tam co niby była regulacja spustu xd, gdy tylko próbowałam wyregulować spust , dopiero po jakimś czasie mi nie pasowało i doszłam do tego, że nie jest to QT . Po tel. do sklepu sprzedawca powiedział, że mam sobie wysłać do działu ' reklamacji ' , albo ' gwarancji , )

znając życie wiatrówka poleży u serwisanta miesiąc czasu, poluzują śrubkę i mi odeślą dalej z twardym spustem :maruda:


ale co mogę zrobić w kwestii prawa?
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Najpierw spróbuj a dopiero potem zastanawiaj się co dalej.. ;)
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
raptowny
Posty: 51
Rejestracja: 22 cze 2015, 19:55
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: raptowny »

Masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
paola123
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2016, 17:45
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: paola123 »

raptowny pisze:Masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny.
mimo to, że wiatrówka ma minimalne ślady użytkowania ?
wątpię, że ją przyjmą i oddadzą mi kase..
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

paola123 pisze:
raptowny pisze:Masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny.
mimo to, że wiatrówka ma minimalne ślady użytkowania ?
wątpię, że ją przyjmą i oddadzą mi kase..
A niech Ci udowodnią, że taka już do Ciebie nie przyjechała ;) . Śrubką się nie przejmuj.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

paola123 pisze:
raptowny pisze:Masz 14 dni na zwrot bez podawania przyczyny.
mimo to, że wiatrówka ma minimalne ślady użytkowania ?
wątpię, że ją przyjmą i oddadzą mi kase..
powiem jeszcze raz - Najpierw spróbuj a dopiero potem zastanawiaj się co dalej.. ;)

Przecież jeszcze nie wiesz czy Ci uwzględnili reklamacje czy nie, więc po co strzępić ję..wiaturę?
Wyślij, poczekaj na odpowiedź, a dopiero potem panikuj.. :zalamka:
Bo na razie to nie że dmuchasz na zimne, ale szukasz zera absolutnego gdzieś w połowie drogi stąd do alfa centauri.. :D

No.. chyba że piszesz posty bo lubisz.. ale założę się że możemy pogadać na masę fajniejszych tematów niż na "a co jak mi nie przyjmą.." :bobas:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Post autor: wiatq »

Z tego co pamiętam na którymś forum czy na innym FB pytałaś o ten karabinek i aż dziwię się że po poradach zdecydowałaś się na Strkiera... no ale mniejsza o to.
Odeślij jesli 14 dni jeszcze nie minęło i nie trać czasu - masz prawo zrezygnowac z zakupu w ciagu 14 dni jeśli kupowałas poza siedzibą firmy (przez internet) i tu firma może mówić i myśleć co chce ale takie jest prawo... bez podania powodu możesz zrezygnować.
Nie czekaj więc i się nie zastanawiaj ślij, dzwoń do nich etc.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
ODPOWIEDZ