Obrazek

DOC 3-9/40 vs Leapers UTG 3-9/40 AO EZ-TAP

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

ChlebO pisze:Mój DoC jest chyba uszkodzony, co sesje gubi zero, co ustawię 0, odłożę broń i wracam w wolnym czasie do strzelania, nie mogę nic trafić, strzelam i skupienie totalnie w innym miejscu niż celuję :( , chyba dostałem jakoś wadliwa wersję od Dębowego, muszę zadzwonić do niego
Nie ma sposobu, żeby sprawdzić jak będzie się sprawowała lupka w trakcie użytkowania. :/ Dzwoń do serwisu - 25 7860525, a potem trzeba będzie wysłać na:

Delta Optical
Piękna 1
05-300 Nowe Osiny
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Przyjedziesz i zobaczymy :) . Ja mam DOC-a, Kamil ma DOC-a więc na pewno do jakiś wniosków dojdziemy na spokojnie. A na serwis zdążysz ;)
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

re2
Awatar użytkownika
ChlebO
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2016, 20:51
Lokalizacja: Chełmno

Post autor: ChlebO »

Panie Maćku, spokojnie ja wiem że pana udziału w tym nie ma żadnego :) , tak jak Janusz mówi spotkamy się zobaczymy.
aktualnie nic :(
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

Adrianus1980 pisze:Majki, i jak sie luneta sprawuje, zadowolony, moja wlasnie dotarla na poczte....
Lunetka siadla...poszedl krzyzyk dzisiaj,ale tylko jeden i da rade strzelac...ciekawe czy Twoja dluzej postrzela...moj hatsan bez tuningu i moze dlatego tak sie stalo...
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:tak zadowolony,ale wiatrówka musi iść do alchemika :D i za mocno dokręciłem wieżyczki i kliki mi się zepsuły...nie wiem czy wieżyczki maja być dokręcone na full czy tak lekko,jak były lekko to wydawało mi się że się przestawia,więc dokręciłem na full.wyregulowałem spust bo do lunety ten co miałem to tragedia,ciągle testuje,wystrzelałem już ok tysiąca śrutów.Na tarczy słabo mi idzie,ale w puszkę z 30m o 21:00 trafiam za każdym razem :) na 30 metrów na tarczy próbowałem to średnio mi idzie...pozostaje tuning i myślę,że będzie super :) napisz jak tam Twoja bo jestem ciekawy Twojej opini :) pozdrawiam :)
Moja działa nadal, ty mogłeś przekręcić mocowanie wieżyczek. U mnie klika super. Ale specjalnie nie dochodziłem do max przekręceń. No i ja jestem po alchemiku. KOP duuuuzo mniejszy. Z odległości 10m z podpórki na kartce A4 w kratke gramy z kumplem w kółko i krzyżyk na 9 polach :)

PISZ DO KITAJCA. MOŻE COŚ UZYSKASZ
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

no to ladnie Ci strzela :) ja luneta sciągnąłem,boje sie,ze sie gorzej rozwali...strzelalem ze srutów jbs straton...z tego shitu wiatrowka mi inaczej i gorzej strzela,za paczke dalem 25zl i chcialem je wystrzelac,strzelilem 2x i pach po krzyzyku...
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

http://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=5288 Podzwoń, popytaj a kolejną kup w kraju i na gwarancji.
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

dzieki,zanim ja naprawie to chcialbym dac hatsana do tuningu,wystrzelalem juz 7k srutow i nadal ma pierd**niecie...3 osoby juz moja luneta rozwalilo sobie glowe bo za blisko oka trzymali...z lunety da rade strzelac i trzyma 0 :) tylko boje sie,ze nastepny krzyzyk odpadnie...
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:lol: No niestety troszkę pomyliłeś kolejność :hihi: . Zrób dobry tuning, napraw optykę i baw się strzelaniem ;)
Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

a tuning u Dębowego czy alchemika? czy jeszcze ktos jest? :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Jak by kol. Majki znalazł trochę czasu na poczytanie forum, to by znalazł jeszcze "innych tuningowców" :maruda: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Majki
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2016, 9:51

Post autor: Majki »

Kubuś mi potrzeba tylko jednego,dobrego :D juz czytam janusz,dzieki,dobrze ze jest cos takiego jak to forum :D
Adrianus1980
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2016, 12:10
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Post autor: Adrianus1980 »

Majki pisze:Kubuś mi potrzeba tylko jednego,dobrego :D juz czytam janusz,dzieki,dobrze ze jest cos takiego jak to forum :D
Wysylaj pukawke do Debowego, gwarantuje, ze jej nie poznasz, no i bedziesz bezpiecznie strzelal w limicie.
. Bo teraz nie wiadomo ;)
Hatsan 90 II gen. by "Dębowy"
UTG LEAPERS 3-9/40, Bipod.
ODPOWIEDZ