Obrazek

Hatsan Strike Edge wymiana sprężyny na Vortex-film

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wrzawrzak
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2016, 23:14

Hatsan Strike Edge wymiana sprężyny na Vortex-film

Post autor: wrzawrzak »

Witam wszystkich. Jestem tu nowy ale nie zamierzam tylko brać ale też chcę dać coś od siebie. Posiadam Hatsana Strike Edge obecnie ze sprężyną Vortex. Ale za nim tak się stało był ze zwykłą sprężyną. Czytałem forum szukałem w google ale nie znalazłem dokładnego opisu jak wymienić sprężynę na Vortex.Mijały dni i dalej nic więc zamówiłem sprężynę i postanowiłem zrobić to samemu i nagrać film dla innych zainteresowanych. Najpierw zbudowałem sobie imadło które jest potrzebne do wstępnego napięcia sprężyny :) Imadło sam zaprojektowałem w oparciu o kilka filmów z youtube :D

A oto filmy z operacji na otwartym sercu :)

https://youtu.be/D7vCb7WldHE

https://youtu.be/TQbP0KpPaXY

Operatorem kamery był mój kolega którego bardziej interesowała cała operacja niż kamerowanie:) więc proszę o wyrozumiałość.
:D
Jak by ktoś miał jakieś pytania to z chęcią odpowiem na wszystkie. Mam nadzieje że komuś pomogłem. :)
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:brawo: :up: Na pewno ktoś skorzysta.
Awatar użytkownika
piotrstr
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2013, 22:30
Lokalizacja: Kielce

Post autor: piotrstr »

Ja mam Harnasia Vortex i mam ochotę na zestaw od Dębowego :)
Hatsan BT65RBW, Hatsan 55,
HW97K Black + 4-16x42MD
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

piotrstr pisze:Ja mam Harnasia Vortex i mam ochotę na zestaw od Dębowego :)
I jak na moje, wtedy najlepiej strzela. Co prawda nie od Maćka bo uszczelka i sprężyna od alchemika a prowadnice dorabiał kolega z forum, ale dobrze zrobiony zestaw, jest lepszy niż vortex.
Awatar użytkownika
wrzawrzak
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2016, 23:14

Post autor: wrzawrzak »

A ja z mojego Vortexa jestem zadowolony :D karabinek zrobił sie bardziej przewidywalny (celny). Następny film będzie na temat poprawienia spustu, jak znajdę trochę czasu.
ODPOWIEDZ