Obrazek

posp 8x42

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Awatar użytkownika
jigt
Posty: 1743
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jigt »

Trzebaby na frezarce!! Jakby tak wziąć 2 dolne kawałki dwuczęściowego montażu, nieco od góry zfrezować, potem zrobić ten jaskółczy ogon na wymiar. Frezowac dwa razem. Nie musi być centralnie nad lufą, są prof. snajperskie montaże, gdzie luneta jest z boku lufy. Może warto?
była Diana, są Viper 350GW z RM2-8x32AO, i H60 z PO 4x34
sofronov
Posty: 288
Rejestracja: 08 paź 2006, 22:23
Lokalizacja: W-wa

Post autor: sofronov »

Dobrego montażu szkoda, a chinole są zrobione z kiepskich materiałów. Kiełkuje mi w głowie trochę inny pomysł. Chcę zrobić całą przejściówkę. Będzie miała jakieś 15 cm długości. Skręcana na pięć śrub. Nie mam teraz czasu siąść do autocada i to namalować. Zrobie to w weekend i pokażę co mi chodzi po głowie.

[ Dodano: 2006-11-21, 19:28 ]
potrzebuję rysunki z dokładnymi wymiarami i kątami jaskółczych ogonów w montażu typu weawer 22mm i montażu 11mm.

[ Dodano: 2006-11-23, 23:29 ]
Zrobiłem pierwszy szkic przejściówki dzięki której mam nadzieję posadzić POSPa na hatsanie. Potrzebne mi są dwie wielkości - miara kąta α i długość a. szyna będzie miała około 12 cm długości i będzie skręcana na cztery śruby.
Tutaj można znaleść mój rysunek

http://images4.fotosik.pl/224/9e4a549666e8d27b.jpg

Nie jestem technologiem dlatego proszę się nie krępować i krytykować moje wypociny, ale niech ta krytyka będzie konstruktywna. Nie mówcie mi tylko, że łatwiej jest kupić przejściówkę, bo gdybym lubił proste rozwiązania nie kupowałbym harrego :).
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

W fallouta nikt nie grał? Sznurkiem trzeba i taśmą klejącą :) <żarcik>
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
sofronov
Posty: 288
Rejestracja: 08 paź 2006, 22:23
Lokalizacja: W-wa

Post autor: sofronov »

sprzedałem za 280 zł i po kłopocie, jeszcze zarobiłem parę groszy :)
nie zabijaj czasu,
kiedyś czas zabije Ciebie
ODPOWIEDZ