Obrazek

Pierwszy karabinek dla juniora.

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

młody nie zawracaj gitary, na wszystkich forach Ci ludziska tłumaczą że sklep na M.. jest za drogi, lepiej dla ciebie brać używkę przygotowaną do zabawy - wyjmij i strzelaj a zalety tego są takie:

1. może pojedziesz osobiscie odbierac-jezeli znajdziesz sprzet w K/S na forum w okolicy
2. sobie pewnie strzelisz kilka razy zanim kupisz, zobaczysz jak pracuje,czy jest wygodny dla ciebie
3. zapewne w pakiecie dostaniesz wszystko jak dobrze pogadasz czyli czesto trafiaja sie oferty typu:karabinek,lupka,pokrowiec,troche srutu na start i gadzety.

ja swojego H55 kupiłem nowego,wpakowalem Alchemika,posadziłem lupkę,najpierw nowa pp3-9x40 teraz używany Lipers 3-9x32AOMDTS,kupiłem pokrowiec,zasadzilem tlumik i wyszlo z perspektywy czasu sporo kasiory,a taki sam zestaw mozna wyhaczyc na K/S o mniej/więcej połowe,moze 1/3 taniej i dzisiaj wiem że zrobiłbym tak jak ludzie ci tu doradzają. Sprzedać chyba nie sprzedam a to z dwóch powodów:1. za duzo bym stracił a po 2.H55 ma u mnie dozywocie mimo chęci zakupu jakiegoś PCP bo jest wymagający,lubię go bo uczy pokory i nie wybacza błędów - co niektórzy właśnie za to go nie lubią -

tak więc rób jak uważasz i uważaj co robisz

napisałbym Ci to samo na beżowym ale mam tam banana i tak jakby wcale mnie tam nie ciągnie ze względu na pewne uprzedzenia
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

crash85 pisze:...napisałbym Ci to samo na beżowym ale mam tam banana i tak jakby wcale mnie tam nie ciągnie ze względu na pewne uprzedzenia
...eeetam :D Jak masz coś konkretnego do powiedzenia/napisania - dawaj! :!: Nie gryziemy. :PP
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Franek
Posty: 100
Rejestracja: 08 sie 2012, 18:36

re

Post autor: Franek »

Cortez wrzucił link z iweb'u ze sprzetęm za 5 stówek do negocjacji.Do tego optyka Delty.Czego chcieć więcej???
H80+Walther 6x42 AO
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Palemki?... :hm:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

Cortez pisze:
crash85 pisze:...napisałbym Ci to samo na beżowym ale mam tam banana i tak jakby wcale mnie tam nie ciągnie ze względu na pewne uprzedzenia
...eeetam :D Jak masz coś konkretnego do powiedzenia/napisania - dawaj! :!: Nie gryziemy. :PP
ale po co mam robić multi? poprostu tam sie nie loguję,wchodzę i czytam jako niezalogowany i jest mi z tym dobrze, nie lubię wolności na zasadzie: "pisz co chcesz abyś tylko pisał co ci każe i to co ja zechcę".
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
M19
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:17
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: M19 »

@Franek - napisałem gościowi PW, o czym wspomniałem wcześniej.

Póki co to nie ma nic ciekawego na K/S kilku for...

Chyba, że Titan http://www.e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=10663 ? Warto by sobie tym głowę zawracać ?
Awatar użytkownika
Franek
Posty: 100
Rejestracja: 08 sie 2012, 18:36

Pierwszy karabinek dla juniora.

Post autor: Franek »

nie miałem,nie mam i zapewne mieć nie będę-w łapach nie trzymałem więc moja głowa spokojna :)
H80+Walther 6x42 AO
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Odpuść tego Titana...
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
M19
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:17
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: M19 »

Ok, więc szukam dalej... I nic ciekawego póki co nie widzę...
Awatar użytkownika
skrzat
Posty: 490
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: skrzat »

A może w końcu napiszesz coś o juniorze; wiek, wzrost, waga...
Będzie łatwiej doradzić, bo niektóre karabinki trochę ważą, a niektóre mogą okazać się zbyt małe.
Coś, by trafiać.

SKRZAT made - modyfikacje wiatrówek (systemy, spusty, osady, baki, stopki ...)
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

skrzat pisze:... a niektóre mogą okazać się zbyt małe.
Dla wypasionego juniora - z pewnością. :lol:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
skrzat
Posty: 490
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: skrzat »

A żebyś wiedział Piotrze. Jak zrobiłem QB15 dla swojego 11-latka, to po wielu redukcjach dopasowałem tak do niego, że się młody już nie wyginał jak wędka. Za to jego 12 letni brat wyglądał z tym QB jak zabawką przedszkolaka. :hihi:
Coś, by trafiać.

SKRZAT made - modyfikacje wiatrówek (systemy, spusty, osady, baki, stopki ...)
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Wiem Krzychu. Ja jestem nikczemnej postury (jak Pan Wołodyjowski), dlatego lubię lekkie i składne karabinki. Więc zażywam "anglików". :lol:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
M19
Posty: 28
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:17
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: M19 »

No dobra, najwyżej się będziecie śmiać, że takiego młodego człowieka do strzelectwa ciągnie. ;)


lat 14
178 cm wzrostu
52 kg masy

Osobiście jestem sam z siebie zadowolony, że znalazłem sobie w końcu jakieś prawdziwe hobby, do którego już myślę z takim wiekiem jednak mogę podejść (podstawy bynajmniej. Kilka lat temu z przyczyn oczywistych [wiekowych ofc] wiatrówka nie wchodziła w grę [bynajmniej nie własna, a obiektowa/czyjaś co najwyżej]), bo jak pewnie zdążyliście zauważyć moi rówieśnicy w weekendy tylko siedzą na portalach społecznościowych (nie wiem w sumie po co to komu...) albo na jakichś durnych stronach internetowych, a problemy z ortografią mają ogromne, więc to chyba na + u mnie. :king:

Właśnie z powodu mojej postury (wynikającej z wieku) obawiam się trochę Hatsana, bo podobno pierwsze kilka strzałów (z lub bez przeglądu zerowego [fabryczny egzemplarz mam na myśli]), a w zasadzie kilka pierwszych złamań lufy ponoć jest b. ciężkie, ale to zasłyszane, co zresztą jeden kolega z forum o tej samej tematyce już wyjaśnił, ale mimo wszystko pewne wątpliwości są, ponieważ Ranger 33, którego miałem okazję obejrzeć w sklepie wydawał mi się już minimalnie za długi, a co dopiero "pełnowymiarowce" jak np. 90 stg.

Na allegro jakoś nie widzę ciekawych ofert z Harnasiem 33, a szkoda, bo jakby był po podobnej cenie do H90, to z pewnością wybrałbym mniejszy model...
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

Cortez pisze:Wiem Krzychu. Ja jestem nikczemnej postury (jak Pan Wołodyjowski), dlatego lubię lekkie i składne karabinki. Więc zażywam "anglików". :lol:
Jestem Piotrze jak wiesz , tej samej postury :D ... i mój "anglik" ciąży sobie na 13,2 funta ... :hihi:
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Zablokowany