Obrazek

Wywody Okla

Spam, Archiwum Forum.
Okl_123
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2012, 9:47

Post autor: Okl_123 »

Jak kupuje telewizor to wstawiam i gra , jak pralkę to wstawiam i pierze , to całe wiatrówkowe tuningi to jedna wielka ściema , ale nabijać kieszeń komuś za nic sie nie dam .Jak macie kase to dajcie się nadal nabierać na smary, tuningi i inne bzdety.
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

Okl_123 pisze:Jak kupuje telewizor to wstawiam i gra , jak pralkę to wstawiam i pierze , to całe wiatrówkowe tuningi to jedna wielka ściema , ale nabijać kieszeń komuś za nic sie nie dam .Jak macie kase to dajcie się nadal nabierać na smary, tuningi i inne bzdety.
...ignorant...
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
Okl_123
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2012, 9:47

Post autor: Okl_123 »

Gdyby tak nie daj boże alchemik zmarł dzisiejszej nocy to co ? wszystkie hatsany idą do śmietnika ? bo bez alchamika są nic nie warte ? sam sobie zrobiłem co mi pasuje i nie musze płacić 170 zł za coś warte 30 zł , nabijajcie kieszeń dalej nieudacznicy .
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

Okl_123 pisze:Jak macie kase to dajcie się nadal nabierać na smary, tuningi i inne bzdety.
A jak się nie ma kasy , to się to robi samemu ... za 15 zł ... :PP
crash85 pisze:...ignorant...
Nie Grzesiu :nie: .. młody , gniewny ... zielony szczypiorek .. :hihi:
sam sobie zrobiłem co mi pasuje i nie musze płacić 170 zł za coś warte 30 zł , nabijajcie kieszeń dalej nieudacznicy .
To jeszcze napisz , co osiągnąłeś , jakie parametry itp. Aaaa i może wpadnij na jakiś zlocik , tak by prezentację zrobić ... :bobas:
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Awatar użytkownika
klawyziutek
Posty: 249
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:30
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: klawyziutek »

Może i dostane za to krawat, ale co mi tam.
Jak kupuje telewizor to wstawiam i gra , jak pralkę to wstawiam i pierze , to całe wiatrówkowe tuningi to jedna wielka ściema , ale nabijać kieszeń komuś za nic sie nie dam .Jak macie kase to dajcie się nadal nabierać na smary, tuningi i inne bzdety.
Reszta w domu zdrowa?
Dupiane wczoraj, dupiane dziś, dupiane jutro. Nie ma to jak stabilizacja.
Okl_123
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2012, 9:47

Post autor: Okl_123 »

Nie szczypiorek kolego , nie jestem może rusznikarzem ,ale do czego i po co jest smar to wiem i jakie punkty cierne jaki smar potrzebują też wiem , to ja się pytam po co jakieś dziwne podpunkty tematu że alchemik ma najlepszy smar do wiatrówki , zapewniam alchemika że mam lepszy , i jakoś go tu nie reklamuje żeby beczkami na polskę sprzedawać .

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2012 17:07 ]
tak myślałem że po mnie pojedziecie , to takie polskie ale cóż jesteś między wronami krakaj jak one
Awatar użytkownika
klawyziutek
Posty: 249
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:30
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: klawyziutek »

Okl_123 pisze:Gdyby tak nie daj boże alchemik zmarł dzisiejszej nocy to co ? wszystkie hatsany idą do śmietnika ? bo bez alchamika są nic nie warte ? sam sobie zrobiłem co mi pasuje i nie musze płacić 170 zł za coś warte 30 zł , nabijajcie kieszeń dalej nieudacznicy .
Nie każdy ma tokarkę i dojście do materiałów. No ale co ja tam biedny nieudacznik mogę wiedzieć. Nie to co ty, taki fachowiec górnych lotów.
Dupiane wczoraj, dupiane dziś, dupiane jutro. Nie ma to jak stabilizacja.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

Okl_123 pisze:Gdyby tak nie daj boże alchemik zmarł dzisiejszej nocy to co ?
To jesteś w odwodzie ... :lol: ... smaru nie braknie ...

Póki co , Dominik ma się dobrze ... czego i Tobie życzę .. :D
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Okl_123
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2012, 9:47

Post autor: Okl_123 »

klawyziutek pisze:
Okl_123 pisze:Gdyby tak nie daj boże alchemik zmarł dzisiejszej nocy to co ? wszystkie hatsany idą do śmietnika ? bo bez alchamika są nic nie warte ? sam sobie zrobiłem co mi pasuje i nie musze płacić 170 zł za coś warte 30 zł , nabijajcie kieszeń dalej nieudacznicy .
Nie każdy ma tokarkę i dojście do materiałów. No ale co ja tam biedny nieudacznik mogę wiedzieć. Nie to co ty, taki fachowiec górnych lotów.
Tu nie chodzi o to żeby mieć tokarkę a o to że wszyscy idziecie na łatwizne i nabijacie kieszeń tym podobno fachowcom, jak firma nie wiem chorwacka wyprodukuje wiatrówkę to oni znów napiszą że ją tuningują za kase oczywiście :)
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

[quote="Okl_123"][/quote]
Ty dobrze się czujesz??
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
klawyziutek
Posty: 249
Rejestracja: 28 wrz 2011, 10:30
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: klawyziutek »

Tu nie chodzi o to żeby mieć tokarkę a o to że wszyscy idziecie na łatwizne i nabijacie kieszeń tym podobno fachowcom, jak firma nie wiem chorwacka wyprodukuje wiatrówkę to oni znów napiszą że ją tuningują za kase oczywiście :)
Po pierwsze to nie są ,,podobno fachowcy"
po drugie jak się chce mieć wyniki to prawie każdą wiatrówkę trzeba tuningować (czytaj poprawić fabrykę)
Dupiane wczoraj, dupiane dziś, dupiane jutro. Nie ma to jak stabilizacja.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

Okl_123 pisze:Tu nie chodzi o to żeby mieć tokarkę a o to że wszyscy idziecie na łatwizne i nabijacie kieszeń tym podobno fachowcom, jak firma nie wiem chorwacka wyprodukuje wiatrówkę to oni znów napiszą że ją tuningują za kase oczywiście
Oooo ... rozumiem , że Ty ztuningujesz za darmo ?? :hm: A poza tym , co niby takiego nieprawidłowego , że ktoś to zrobi za mnie ... dobrze zrobi ... ???
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Okl_123 to jaki najlepszy smar jest na kostke lufy??
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Słuchaj OKL... Rano byłem po nocy i kapkę nie w sosie, więc dałem Ci tylko parę linków i podpowiedziałem co MI sie wydawało najlepsze..
Teraz jestem wyspany (i kapkę fqrwiony) więc Ci napiszę coś więcej.
1. Zasugerowałem Ci tylko żebyś harnasia ucywilizował, a nie Alchemikował, Cekausował, czy Hoganował więc się nie rzucaj.
2. Ja nie mam kasy, ale dałem się naciągnąć na smary i inne czary i nie żałuję. Ale jak chcesz, to Tobie smar może robić Babcia w maselnicy, mi tam nic do tego.

Chłopaki maja doświadczenie, zdarli śrutem już nie jedną lufę i chcą pomóc najlepiej jak mogą każdemu kto poprosi.
Ja mam Harnasia 55 z Cekausa i wiem jaka jest różnica przed - i po tuningu.
A Ty, chciałeś porady a wpadłeś tu z hukiem i narobiłeś zamieszania jak bobek w basenie olimpijskim podczas zawodów.
Jak jesteś taki cwany to po jaki h,,j się dopytujesz czy Ci się lupka sprawdzi na wiatrówce?
Jeszcze nie daj Boże bym Ci jakiś montaż polecił i wyszło by na to że Ci chcę kichę pocisnąć i jeszcze jakiś mam w tym interes.
Weź się chłopie :sciana:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
skrzat
Posty: 490
Rejestracja: 10 wrz 2009, 20:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: skrzat »

:brawo:
Coś, by trafiać.

SKRZAT made - modyfikacje wiatrówek (systemy, spusty, osady, baki, stopki ...)
Zablokowany