Obrazek

III Zawody 66Y i Silhouette 16.06.2012 - dyskusja

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Vickers82, jak wbijesz nim chociażby jeden kołek, to ...(i tu następują groźby karalne )
Po tym co wczoraj pokazał wystrugam mu pięknego palmresta, dołożę bipod i postawię na półce by inni też mogli się nim zachwycać :) Ale najpierw DOT :)
Awatar użytkownika
martiusx
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 903
Rejestracja: 03 sie 2008, 18:02
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: martiusx »

Dotarliśmy z Jackiem kolnym do Rzeszowa o 0.30, mało przytomni, ale bardzo zadowoleni.
Oczywiście - boleję, że stan zdrowia nie pozwolił mi godnie porywalizować, ale i tak przecież na zawody do Tarnobrzega jeżdżę głównie dla towarzystwa :lol: .
Przepraszam, jeśli mój udział w nocnych Polaków rozmowach był nieco zbyt ekspresyjny, ale jako człowiek niepijący, po dwóch piwach zrobiłem się upierdliwy.
Zwłaszcza mam nadzieję, że Miłek M. nie ma mi za złe upartego wypominania młodego wieku (choć dagi wyraził pogląd, że problemem było to, że trafiłem na kogoś mówiącego więcej ode mnie. Co zdawało się być dotychczas opcją czysto teoretyczną 8) ).
A Żurek - radykalnych opinii na temat cyklistów. I poglądu, że najlepszą polską zupą jest grochówka :gwizd: .
Bo poza tym to raczej chyba wesoło było....... :hyhy:
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Ja niedawno do domu wróciłem ;D

Co tu dużo gadać - z Tawerniakami nie można się źle bawić :)

Ja z zawodów jestem szczególnie zadowolony gdyż w odwiecznej walce z "mistrzem bezdechu" Adikiem wyszedłem zwycięsko :)
Darku, niedługo rewanż !!!

Widzę, że spodobał się Wam sobotnio-wieczorny wypad po orzeźwienie nad Jezioro Tarnobrzeskie.
Pierwsza klasa czystości wody, kajaki, po zawodach w upale, to musiało się tak zakończyć a nie inaczej. Abordaże, wodne wojny, było super ;D W sumie płyneła armada 5 kajaków ;D Yaro ma zdjęcia :)

Potem mecz siatkówki na strzelnicy, grill (mecz EURO oglądały... dwie kobiety :zdziwko: :lol: )

Dzisiaj dla najwytrwalszych była ostra.

Dzięki Robert za zorganizowanie 66Y, które już na dobre zagościły w naszym kalendarzu.

Żarcie od "nowego" dostawcy było pyszne :)

Nareszcie poznałem osobiście Żurka, miło było poznać nowego kolegę, który prawdopodobnie na dobre zagości na Tawernie i na naszych imprezach :)
Czesiu, dzięki za wyleczenie mnie dzisiaj, nick SZAMAN pasuje do Ciebie idealnie. Czesiu poił nas przez dwa dni driakwiami z różnych korzeni ;D a mnie dzisiaj postawił na nogi.
No i oczywiście wspaniale było znowu zobaczyć i pogadać ze stałymi bywalcami Tawernianych zawodów.

Ufff.

A teraz zdjęcia i idę odsypiać ;D

Na początek filmik, na pierwszy rzut oka dwaj młodzi i spokojni chłopcy ... ale dajcie im kałachy do ręki :zdziwko:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ybaUw9PZH0Q" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zdjęcia :)
Niestety zdjęcia mam WYŁĄCZNIE Z NIEDZIELI !!!!
https://picasaweb.google.com/1119490945 ... directlink
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Tyle co wylazłem spod prysznica (powrót był nie dość, że gorący, to bardzo stresujący - ciepła niedziela - mnóstwo niemyślących kierowców), rozpakowałem się i wlazłem na forum :D

Dziękuję za to, że znów mogłem gościć na strzelnicy, brać udział w zawodach i za to, że mogłem z Wami wszystkimi spędzić czas :D

Dodatkowo dziękuję prowadzącym strzelanie z palnej, Tomaszkowi za spodnie :D "Szamanowi" który się dopiero zarejestruje, za strzelanie z łuku :D

Jedzenie było pyszne, zarówno katering jak i pyszna sałatka którą wykonali Wiola z Maćkiem :D No i oczywiście hamburgery Sylwii i Tomka :D

Już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania :D
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Cieszę się, że wszyscy są zadowoleni :) .
Dziękuję grupom sędziującym za pomoc organizacyjną.
Tomkowi i obu Grześkom za pomoc i sędziowanie przy 66Y oraz Sylwii, Arturowi, Danielowi, Darkowi, Ryśkowi i Wackowi za pomoc i sędziowanie przy sylwetkach.
Krzyśkowi zaś za buchalterię.

Wyniki zawodów:

66Y karabinki sprężynowe.

1. Tomasz Stache - 138 pkt.
2. Dariusz Kida - 133 pkt.
3. Cezary Bartosiak - 120 pkt.
4. Michał Lipiński - 109 pkt.
5. Grzegorz Duszkiewicz - 106 pkt.
6. Czesław Sawicki - 92 pkt.
7. Oskar Zygmunt - 88 pkt.
8. Maciej Dębowski - 79 pkt.
9. Krzysztof Zbroszczyk - 73 pkt.

66Y karabinki PCP

1. Daniel Kozioł - 152 pkt.
2. Dariusz Kieljan - 146 pkt.
3. Wacław Stamirski - 143 pkt.
4. Ryszard Markowski - 142 pkt.
5. Jacek Gwizdak - 140 pkt.
6. Stanisław Krysa - 134 pkt.
7. Marcin Suwała - 133 pkt.
8. Mariusz Piechota - 130 pkt.
9. Jarosław Matuszewski - 127 pkt.
10. Paweł Wierzchowski - 125 pkt.
11. Artur Kowalik - 115 pkt.
12. Grzegorz Drozd - 98 pkt.
13. Andrzej Kania - 76 pkt.
14. Wioleta Kozłowska - 71 pkt.
15. Wojciech Matuszewski - 44 pkt.

Silhouette

1. Wacław Stamirski - 24 pkt. (po dogrywce)
2. Maciej Dębowski - 24 pkt.
3. Daniel Kozioł - 23 pkt. (po dogrywce)
4. Ryszard Markowski - 23 pkt.
5. Artur Kowalik - 21 pkt.
6. Grzegorz Duszkiewicz - 20 pkt.
7. Dariusz Kieljan - 20 pkt.
8. Stanisław Krysa - 18 pkt.
9. Robert Kowalski - 16 pkt.
10. Jarosław Matuszewski - 16 pkt.
11. Tomasz Stache - 15 pkt.
12. Andrzej Kania - 13 pkt.
13. Oskar Zygmunt - 13 pkt.
14. Dariusz Kida - 12 pkt.
15. Marcin Świetlik - 9 pkt.
16. Krzysztof Zbroszczyk - 7 pkt.
17. Paweł Wierzchowski - 7 pkt.
18. Mariusz Piechota - 6 pkt. (jedna seria)
19. Czesław Sawicki - 6 pkt.
20. Michał Lipiński - 6 pkt.
21. Wojciech Matuszewski - 5 pkt.
22. Martyna Kieljan - 5 pkt.
23. Wioleta Kozłowska - 3 pkt.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
cezbar
Posty: 1554
Rejestracja: 11 sie 2010, 19:32
Lokalizacja: Nowa Dęba
Kontakt:

Post autor: cezbar »

Przepraszam, że tak późno ale dopiero z pracy wróciłem i w końcu mam chwilę dla siebie.
Zawody jak zwykle świetne. Atmosfera iście tawerniana. Miło było ponownie się z Wami spotkać (z niektórymi po raz pierwszy osobiście). Żurek i jego specyficzne poczucie humoru rozbroiło mnie już od samego progu. Luuuuzzzz......
Niestety nie mogłem zostać do końca i musiałem gonić do tyrki. Z ostatnim dniem czerwca jednak kończę pracę w kinie i będę miał więcej czasu dla siebie, dla rodziny i dla hobby.
Robert! Szacun i uznanie za ciepły posiłek w tak niskiej cenie zawodów. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy.
Imprezy, które nie rujnują portfela a przy tym są dobrze zorganizowane i pozwalają na dobrą zabawę a nie tylko samą "mechaniczną" rywalizację to wg mnie imprezy na najwyższym poziomie. Zawsze będę hołdował tego typu imprezom.

Pozdrawiam Wszystkich
Czarek

(już pakuję sprzęt w biesy)
Obrazek Obrazek
yaro
Posty: 292
Rejestracja: 25 gru 2011, 19:20

Post autor: yaro »

cezbar pisze: Imprezy, które nie rujnują portfela a przy tym są dobrze zorganizowane i pozwalają na dobrą zabawę a nie tylko samą "mechaniczną" rywalizację to wg mnie imprezy na najwyższym poziomie. Zawsze będę hołdował tego typu imprezom.
To jest właśnie kwintesencja dobrej hobbistycznej imprezy strzeleckiej. (w odróżnieniu od snobistycznej :lol: )

Klimat bomba a kto nie był ten trąba :D
Awatar użytkownika
Żurek
Posty: 792
Rejestracja: 17 maja 2010, 18:58
Lokalizacja: Szczecinek
Kontakt:

Post autor: Żurek »

Kurde, dojechałem, ale do Białegostoku! Ah ten Dębowy, miał mnie wysadzić w Wawie!!
martiusx pisze:A Żurek - radykalnych opinii na temat cyklistów.
E tam :D
tomaschek30 pisze:Nareszcie poznałem osobiście Żurka, miło było poznać nowego kolegę
A kto powiedział, że jesteśmy kolegami ?! :PP
tomaschek30 pisze:który prawdopodobnie na dobre zagości na Tawernie i na naszych imprezach :)
He, dobre sobie :D :lol: ;)
Koval pisze:Sylwii, Arturowi, Danielowi, Darkowi, Ryśkowi i Wackowi za pomoc i sędziowanie przy sylwetkach.


Ja też sędziowałem siluetki! :hihi:

Do zobaczenia we wrześniu :) Dzięki za ugoszczenie i sory Koval za małe zamieszanie w piątek co do chęci startu ;)
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

żurek pisze:
tomaschek30 pisze:Nareszcie poznałem osobiście Żurka, miło było poznać nowego kolegę
A kto powiedział, że jesteśmy kolegami ?! :PP
Co za żmija :PP A hamburgery jadł :PP :lol:
żurek pisze:
tomaschek30 pisze:który prawdopodobnie na dobre zagości na Tawernie i na naszych imprezach :)
He, dobre sobie :D :lol: ;)



Kurde, z widłami pogonie spod strzelnicy ;D

Zdjęcia z kajaków od Yara już mam na serwerze, czekam jeszcze na filmy ;) Po pracy wrzucę wszystko na picase i yotube.

Pozdrówka

T.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Bo Żurek nie chce mieć kolegów, bo to zły Żurek jest!

Gdy go zobaczyłem stojącego pod bramą na strzelnicę pomyślałem sobie: "nie, no, to nie może być on..."
A jednak... :zdziwko:
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
Żurek
Posty: 792
Rejestracja: 17 maja 2010, 18:58
Lokalizacja: Szczecinek
Kontakt:

Post autor: Żurek »

Oj tam, a w ogóle to miło się jechało z Debowym, szczególnie jak wyprzedzał po 4ry samochody :D
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Pewnie to po tym, jak pojechałem mu po ambicji wyprzedzając Was za strzelnicą :P
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

Żurek pisze:Oj tam, a w ogóle to miło się jechało z Debowym, szczególnie jak wyprzedzał po 4ry samochody :D
Mobile nobile perpetuum mobile! Proszę natychmiast usunąć te samochody po lewej stronie! :lol:

Dzięki wszystkim za spotkanie i do zobaczenia za miesiąc. :king: Jak zwykle "naładowałem baterie". Kajaky i pływanie w jeziorku super i będziemy powtarzać. Trochę mnie zaskoczyliście dogrywką (spałem wtedy na długiej i nawet strzelanie z AK mi nie przeszkadzało). :x

Czarku, będę pamiętał o śrucie, nie wiem gdzie w fordzie przepadł. :(

Tomek, masz pozdrowienia od dancingjaszczury zaokiennej :)

Rev, pamiętaj o kasku, bo nie wytrzymie z tą wariatką :)
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

debowy pisze:Tomek, masz pozdrowienia od dancingjaszczury zaokiennej :)
A daj spokój... :lol:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ